منطقه 1

الو محله؟

نویسنده:
22721585
1396/09/04
زمان کوتاه چراغ قرمز
چراغ سبز شمال به جنوب تقاطع آجودانیه و اقدسیه، زمان کوتاهی دارد. در حالی که چراغ قرمز در این چهارراه، 3 دقیقه است. این مسئله سبب ترافیک طولانی تا اواسط خیابان آجودانیه می‌شود. بهتراست مسئولان زمان چراغ‌های راهنمایی را تغییر دهند و فکری به حال ترافیک این محدوده کنند.
شبنم بهروز

نظم در ستادهای برف‌روبی
با شروع فصل سرد، ستاد‌های برف‌روبی در منطقه تشکیل می‌شود تا در مواقع بارش برف، در محله‌ها خدمت‌رسانی شود. این ستادهای برف‌روبی شبیه سرپناه هستند و منظره نازیبایی دارند. پیشنهاد می‌کنم شهرداری، زیبایی منظرشهری را در راه‌اندازی این ستادها در نظر بگیرد.
مسعود سلامت

آموزش آپارتمان‌نشینی
از مسئولان مراکز فرهنگی و‌‌سراهای محله درخواست می‌کنیم با تشکیل کارگاه‌ها و جلسات عمومی با موضوع آشنایی با قوانین آپارتمان‌نشینی یا توزیع بروشورهای ویژه شهروندان را با این موضوع آشنا کنند. متأسفانه در بسیاری از آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی، ساکنان به حقوق همسایگان توجه نمی‌کنند.
مینا اردلان

راه‌بندان با توقف کامیونت‌ها
متأسفانه در خیابان نخل شهرک شهید محلاتی شاهدیم که کامیون‌های توزیع مواد غذایی مقابل سوپرمارکت‌ها توقف می‌کنند و این موضوع باعث راهبندان و افزایش ترافیک می‌شود. از مسئولان خواهشمندم تدبیری بیندیشند.
مهدی رحمانی

پیگیری از مسئول
با متخلفان برخورد می‌شود

کارشناس حمل‌ونقل و ترافیک منطقه درباره مشکل توقف کامیون‌ها گفت: «تصمیماتی درخصوص ایجاد محدودیت و ممنوعیت‌های‌‌ تردد برای کامیون‌های توزیع غذا برای سوپرمارکت‌ها در شورای ترافیک تهران اتخاذ شده که نیازمند موافقت وزارت کشور است. به محض موافقت، این طرح در تمام نقاط منطقه اجرا و با متخلفان برخورد می‌شود.»ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code