منطقه 1

الو محله؟

نویسنده:
22721585
1395/10/18
پاکسازی بی‌ثمر
برچسب‌های تبلیغاتی دیواره‌های میدان نوبنیاد منظره نازیبایی را در این محدوده از شهر ایجاد کرده است. چندین بار با 137 و1888 این مسئله را مطرح کردیم وآنها پیاممان را به مسئول سپردند و تمام دیوار‌ها درزمان کوتاه پاکسازی شد، اما چند روز بعد دوباره دیوارها از برچسب‌ها پر می‌شود. اگر با خاطیان و این‌گونه مراکزبرخورد شود، آنها هم برچسب‌های تبلیغاتی شرکتشان را به دیوار نمی‌چسبانند.
فهیمه اردکانی

یکطرفه شدن مسیر دسترسی به مترو قائم(عج)
مدتی است مسیر دوطرفه خیابان شهید محلاتی به سمت مترو قائم(عج) که درست مقابل شهرداری ناحیه 10 است، مسدود شده و رانندگان مجبورند این مسیر را دنده عقب برگردند و باعث دردسربرای دیگران شوند. با توجه به پارک دوبل مراجعه‌کنندگان به شهرداری ناحیه، معلوم نیست چرا مسیر برگشت مسدود شده است. لطفاً مسئولان تدبیری برای رفع مشکل بیندیشند.
احمد تقوی

روشنایی دردسرساز
چراغ‌های پرنور مجموعه سرداران شهید، حتی در زمان تعطیلی روشن است و زاویه تابش آنها که همجوار با ساختمان منازل روبه‌روست، باعث شده این روشنایی درشب و ساعت‌های استراحت باعث اعتراض اهالی شود. از مسئولان خواهشمندم رسیدگی کنند.
مریم ملاآقایی

نانوایی نداریم
محله باغ فردوس نانوایی ندارد. اهالی این محله برای رفع نیاز اولیه‌شان مجبورند به محله‌های دیگر مراجعه کنند یا از سوپرمارکت‌ها و مغازه‌های موجود در محله، نان بسته‌ای تهیه کنند. چندین بار این موضوع را با مسئولان مطرح کرده‌ایم، اما متأسفانه هیچ اقدامی نشده است.
علیرضا کلامیان

پارک دوبل
یکی از مشکلات ترافیک در منطقه یک، پارک دوبل خودروهاست که نمونه آن را در خیابان اقدسیه شاهدیم. این خیابان همیشه شلوغ و پر‌‌ تردد است و بسیاری از شهروندان با بی‌ملاحظگی برای خرید وگذران وقت درپاساژ یا مراجعه به بانک، خودرو خود را دوبل پارک می‌کنند و متأسفانه هیچ مأمورراهنمایی ورانندگی برای برخورد با آنها وجود ندارد.
انوشیروان تفرشیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code