منطقه 1

چهره خبر

نویسنده:
1396/03/27
 امیرحسین صدیق، بازیگر
چهره نازیبای کاشانک امروز
خیابان اصلی کاشانک به سمت آجودانیه تبدیل به فضای تعمیرات خودرو شده است. «‌‌امیرحسین صدیق» بازیگرسینما و تلویزیون گفت: «سال‌ها پیش این محله، پراز فضای دنج، سرسبز و خانه‌های مسکونی و ویلایی بود و چند مغازه و سوپرمارکت هم وجود داشت تا ساکنان نیازهای اولیه‌شان را تأمین کنند. اما اکنون، مغازه‌های تعمیرات خودرو و تعویض روغنی سراسر خیابان اصلی مشغول کارند و توقف خودروها ترافیک ایجاد کرده وچهره نازیبایی را در این محدوده به وجود ‌آورده است.»

 سیما تیرانداز، بازیگر
برنامه‌ریزی در مراکز فرهنگی
شمیران به لحاظ فرهنگی بسیار غنی است، سیما تیرانداز بازیگرسینما وتلویزیون در این‌باره گفت: «توان و ظرفیت فرهنگی در شمیران، می‌تواند جوابگوی نیاز فرهنگی نسل جوان باشد. خوشبختانه چندسالی است شمیران رویه مثبت و رو به پیشرفتی را در پیش گرفته است.» او افزود: «ساخت فضاهای فرهنگی و هنری بدون آنکه کوچک‌ترین برنامه‌ای داشته باشند مطلوب نیست بنابراین بهتر است برای برنامه‌ریزی در این مراکز توجه بیشتری شود.»

اصغرهمت، بازیگر:
شلوغی شمیران تفاوتی با مرکزشهر ندارد
شمیران، سال‌ها پیش، یک روستای ییلاقی برای تفریح شهروندان بود و برای اکثر تهرانی‌ها، حس نوستالژیک دارد. اصغر همت، بازیگر سینما و تلویزیون در این‌باره گفت: «از زمانی‌که من یادم می‌آید، شمیران به دلیل شرایط آب وهوایی، سرسبزی و ییلاقی بودنش، روزهای تعطیل شلوغ و پراز جمعیت بود، اما در حال حاضر، این منطقه پر از آلودگی، ترافیک و جمعیت شده و دیگر از تصاویر سرسبز و کوچه باغ‌های زیبا، خبری نیست و شلوغی‌اش هیچ تفاوتی با مرکز شهر ندارد.»ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code