منطقه 1

چهره خبر

نویسنده:
1395/10/18
 بازیگر سینما و تلویزیون
جذب جوانان در‌ سراهای محله
سراهای محله، نقش مهمی در جذب جوانان و فعالیت‌های اجتماعی ایفا می‌کنند.
«بهاره کیان افشار»، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: «‌سراهای محله، انواع کلاس‌های آموزشی و هنری و حتی موسیقی را با هزینه ناچیز و باکیفیت مطلوب برگزار می‌کنند و توانسته‌اند جوانان را جذب کنند.‌ سراهای محله در زمینه امور خیریه نیز عملکرد موفقی دارند و همراه با جوانان، فعالیت‌های اجتماعی خوبی اجرا می‌کنند.»

مدیرعامل مؤسسه خیریه محک
بهبود سرطان با همدلی نیکوکاران
5600کودک مبتلا به سرطان محک با همراهی و نیکوکاری مردم ایران بهبود یافتند. «آراسب احمدیان»، مدیرعامل مؤسسه خیریه محک در این‌باره گفت: «در25 سال فعالیت محک به پشتوانه همراهی نیکوکاران تاکنون بیش از 25 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت قرار دادیم وتلاش کردیم تا هیچ خانواده‌ای درمسیر درمان فرزندخود، تنها نماند وحمایت‌های لازم را به‌طور یکسان در سراسرایران دریافت کنند.

 مریم کاویانی، بازیگر
ساخت‌وسازهای بی رویه را متوقف کنید
ساخت‌وسازهای بی‌رویه درشهر و ساخت مجتمع‌های تجاری در محله‌های قدیمی، آرامش را از اهالی دور کرده است.  «مریم کاویانی» بازیگر سینما وتلویزیون در این‌باره گفت: «ای کاش، ساخت‌وسازها متوقف شوند و شهروندان هم همکاری و دلسوزی بیشتری نسبت به محیط زندگی‌شان داشته باشند و به سلامت و نظافت محیط‌زیستشان اهمیت دهند. به نظر من در شمیران با توجه به ترافیکی که در تمام ساعات دارد، دیگر ظرفیت ساخت مجتمع‌های تجاری ندارد.»ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code