منطقه 10

الو محله؟

نویسنده:
55176528
1395/10/14
افزایش غرفه‌های بازیافت
خیابان کاشی‌پور در محله هاشمی با جمعیت زیاد به غرفه بازیافت نیاز دارد تا اهالی برای تحویل زباله‌های تفکیک شده مجبور نشوند، مسافتی طولانی تا ایستگاه بازیافت را طی کنند. دوری راه برای تحویل پسماندها بعضی وقت‌ها سبب می‌شود اهالی از خیر تفکیک زباله‌های خشک و تر بگذرند. امیدواریم رسیدگی لازم انجام شود.
جمعی از اهالی خیابان کاشی‌پور

افزایش امنیت بوستان رضوان
بوستان رضوان در خیابان کمیل در ساعات‌ تاریکی هوا به محلی برای خرید و فروش موادمخدر توسط موادفروشان و معتادان تبدیل می‌شود. این بوستان امکانات مختلفی از جمله یک شهربازی دارد که برای بهره‌مندی از آن، خانواده‌ها و کودکان بسیاری به آن رفت‌وآمد دارند. دیدن این صحنه‌ها برای کودکان و نوجوانان چندان خوشایند نیست. از نیروی انتظامی انتظار رسیدگی به این موضوع را داریم.
حمید محمدپور‌ـ شهروند محله

اتوبوس پیاده طرحی مناسب
بوستان آموزش ترافیک در خیابان شهیدان عرب یکی از امکانات آموزشی‌ـ تفریحی منطقه برای کودکان است. برنامه‌ها و طرح‌های خوبی در این بوستان اجرا می‌شود. از جمله طرحی مانند «اتوبوس پیاده» که به آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی به کودکان می‌پردازد. مسئولان این بوستان با هماهنگی و برنامه‌ریزی قبلی تعدادی از دانش‌آموزان را از مسیر خانه تا مدرسه و مدرسه تا بوستان ترافیک همراهی می‌کنند و به آنها آموزش‌های لازم را ارائه می‌دهند. این آموزش‌ها بسیار کاربردی است و کمک می‌کند فرزندان ما هنگام عبور از معابر قوانین را رعایت کنند و کمتر دچار سوانح شوند.
زهرا نجات‌ـ ساکن خیابان شهیدان عرب

نام و مشخصات بریانک
تابلو نام و مشخصات میدان بریانک در این محدوده وجود ندارد. بسیاری از شهروندان غیربومی که نام این میدان را به‌عنوان یکی از محله‌های قدیمی شهر شنیده‌اند، کنجکاو هستند درباره آن بیشتر بدانند. امیدواریم تابلو مشخصات در این محدوده نصب شود.
علی طاهری ‌ـ بریانکارسال پیام اشتراک 
 
 Security code