منطقه 10

الو محله

نویسنده:
55176528
1396/09/14
 توزیع نامناسب همشهری
همشهری محله از جمله نشریاتی است که در محله سلیمانی‌ـ تیموری مخاطبان بسیاری دارد. متأسفانه اما 2کیوسک مطبوعاتی یکی در خیابان رنجبر تقاطع خیابان نوری و دیگری در خیابان گلستانی مدت دو هفته است که همراه با روزنامه همشهری، نشریه همشهری محله توزیع نمی‌کنند. از مسئولان تقاضای رسیدگی به مشکل را داریم.
الهام رسولی‌ـ سلیمانی‌ـ تیموری

  ترافیک خودروهای شهرداری
خیابان شهید حسینی یکی از خیابان‌های کم‌عرض و شلوغ منطقه است که با وجود مدارس و مراکز تجاری، پیک‌های ترافیک دارد. در این ساعت‌های پر رفت و آمد، حضور خودروهای مخزن شوی شهرداری هم سبب ترافیک بیشتر می‌شود. امیدواریم اقدام لازم برای پاکیزگی مخازن و معابر منطقه در ساعت‌های خلوت‌تر انجام شود.
محمد کریمی‌ـ خیابان شهید حسینی

  شست‌وشوی پل‌های عابرپیاده
شست وشوی پل‌های هوایی به‌ویژه در محله‌های پرتردد بهتر است به‌صورت مستمر و هفتگی انجام شود. پل‌های عابرپیاده بزرگراه شهید نواب صفوی به دلیل تردد زیاد نیاز به شست‌وشوی مستمر دارد که متأسفانه این اقدام به‌صورت ماهانه انجام می‌شود. به‌ویژه اینکه گاهی حضور کارتن‌خواب‌ها نظافت این سازه‌ها را کمرنگ می‌کند.
شهریار میری‌ـ شهروند

  مخازن تفکیک زباله
رستوران‌ها و فست‌فودهای محله سلسبیل فاقد مخازن تفکیک زباله هستند و زباله‌های تر و خشک را با هم جمع‌آوری می‌کنند. از مسئولان می‌خواهیم ضمن ارائه آموزش‌های لازم در ارتباط با تفکیک پسماند، به رستوران‌ها، مخازن تفکیک زباله تحویل دهند. با توجه به مرکز خرید بودن این خیابان، مراجعه به آن زیاد است و کار رستوران‌ها رونق دارد. رستوران‌ها زباله زیادی تولید کرده و بعضی رستوران‌ها زباله‌هایشان را در مخازن می‌ریزند. ارائه مخزن تفکیک پسماند به رستوران‌ها تأثیر مطلوبی در بهداشت محله و تفکیک زباله از مبدأ دارد.
جمعی از اهالی- خیابان سلسبیلارسال پیام اشتراک 
 
 Security code