منطقه 10

خبر در هفته

نویسنده:
امشب ساعت 21 تا 22 در هیئت متوسلان امام زمان(عج) در خیابان سادات، کلاس آموزش صحیح و روان‌خوانی قرآن برگزار می‌شود. شرکت در این محفل معنوی برای علاقه‌مندان رایگان و آزاد است....
1395/10/14
3شنبه
آموزش قرآن

امشب ساعت 21 تا 22 در هیئت متوسلان امام زمان(عج) در خیابان سادات، کلاس آموزش صحیح و روان‌خوانی قرآن برگزار می‌شود. شرکت در این محفل معنوی برای علاقه‌مندان رایگان و آزاد است.

4شنبه
زندگی شاد
علاقه‌مندان به شرکت در کلاس‌های آموزشی سبک زندگی با موضوع «زندگی شاد» و «خانواده اقتصادی» می‌توانند امروز ساعت 10:30 تا 12 به سرای محله شبیری‌ـ جی در خیابان شهید سبحانی مراجعه کنند.

5شنبه
پنجشنبه‌ها با ورزش
بانوان هم‌محله‌ای می‌توانند امروز از ساعت 8 صبح تا 16 به باشگاه بدنسازی سرای محله زنجان‌ـ جنوبی در خیابان دامپزشکی مراجعه کنند. امکانات و تجهیزات ورزشی رایگان و راهنمایی مربیان برای بانوان علاقه‌مند به ورزش در اختیار آنها قرار داده می‌شود.

جمعه
 نوجوانان حسینی(ع)
کارگاه مهارت مقتل‌خوانی و آشنایی با مکتب عاشورا امشب بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد صاحب الامر(عج) در خیابان شهید«اسکندرطالبی» برای نوجوانان منطقه برگزار می‌شود. «جمعه‌ها و معرفت حسینی(ع)»، عنوان این کارگاه است.

شنبه
سفره‌آرایی و کارآفرینی
بانوان سرپرست خانواده می‌توانند به‌صورت رایگان در کلاس‌های آموزش گل‌آرایی و تزیین سفره‌های مناسبتی مانند یلدا، نوروز و سفره عقد شرکت کنند. این کلاس‌ها با هدف توانمندسازی بانوان شنبه‌ هر هفته ساعت 9 صبح در سرای محله بریانک در بلوار بریانک برگزار می‌شود.

1شنبه
بانوان و روشنگری مذهبی
کارگاه‌های مذهبی با موضوع روشنگری علیه فرقه‌های ظاله، شیطانی و عرفان‌های حلقه امروز ساعت 10 صبح در سرای محله سلیمانی ‌ـ تیموری در خیابان نوری برگزار می‌شود. این کارگاه با حضور بانوان منطقه و رایگان برگزار می‌شود.

2شنبه
ساز ایرانی در هفت‌چنار
بانوان علاقه‌مند به آشنایی با سازهای ایرانی می‌توانند امروز ساعت 15:30 تا 16:30 به سرای محله هفت‌چنار در خیابان نوروزی مراجعه کنند. شرکت در جلسه نخست کلاس رایگان است. در مراحل بعد از علاقه‌مندان ثبت‌نام خواهد شد.
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code