منطقه 11

آغاز جشنواره مشکات در 17 محله

نویسنده:
جشنواره مشکات در 3 محور اخلاق شهروندی، آسمان آبی، زمین پاک در محله‌های منطقه آغاز شده است...
1395/10/22
 رئیس اداره آموزش‌های شهروندی
آغاز جشنواره مشکات در 17 محله

جشنواره مشکات در 3 محور اخلاق شهروندی، آسمان آبی، زمین پاک در محله‌های منطقه آغاز شده است. «میلاد رستمیان» رئیس اداره آموزش‌های شهروندی می‌گوید: «این جشنواره در 2گروه سنی، به‌صورت فردی و گروهی و با هدف مشارکت خلاقانه شهروندان در ارتقای فرهنگ شهروندی در رشته‌های نقاشی، کاریکاتور، شعر، داستانک، فیلم کوتاه، سرود، پیام صوتی و روزنامه دیواری برگزار می‌شود.» شهروندان تا نیمه بهمن ماه فرصت دارند آثار خود را به مدارس و‌سراهای محله ارسال کنند.

 بازیگر تئاتر و تلویزیون
ایجاد بازار روز برای حمایت از دستفروشان

ایجاد روزبازار برای دستفروشان باید جایگزین برخوردهای سلبی شود. «فرزین محدث» بازیگر تئاتر و تلویزیون می‌افزاید: «دستفروشان اغلب افراد نیازمند آبرومندی هستند که نمی‌خواهند تکدی‌گری کنند. بنابراین لازم است از آنها، حمایت و مانند برخی از شهرها برای کاسبی آنها جایی مانند بازار روز مهیا شود.» این هنرمند که به واسطه اجرای نمایش در تئاتر شهر به منطقه ما‌‌ تردد دارد با اشاره به دستفروشان پرتعداد حد فاصل چهارراه ولی‌عصر(عج) تا جمهوری می‌گوید: «در صورت حمایت، این افراد می‌توانند بدون سدمعبر برای دیگران امرار معاش کنند.»

 رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران
تماشای ارزان تهران با تورهای گردشگری

تورهای گردشگری زمستانه آخر هفته‌های تهران آغاز شد. سرمای هوا باعث متوقف شدن برنامه تورهای تهرانگردی نشده است. «فرزاد هوشیار پارسیان» رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در این‌باره می‌گوید: «شهروندان برای مشارکت در تورهای زمستانه تهرانگردی می‌توانند با تلفن ١٣٧ تماس بگیرند یا با مراجعه به پایگاهvisit.tehran.ir از برنامه تورها مطلع شوند. در منطقه ما کانون‌های گردشگری خانه خدمات اجتماعی‌سراهای محله از شهروندان برای حضور در تورهای زمستانه ثبت‌نام می‌کنند.


ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code