منطقه 11

الو محله؟

نویسنده:
66401067
1396/09/08
موتورسواران خطرآفرین
متأسفانه هر روز شاهد مزاحمت موتورسواران برای دانش‌آموزان و عابران پیاده هستیم. موتورسواران در تقاطع خیابان‌های ولی‌عصر(عج) و مولوی با عبور از خط ویژه باعث ایجاد ترس و دلهره برای خانواده‌ها و دانش‌آموزان می‌شوند. صبح در زمان عبور دانش‌آموزان از خیابان، موتورسواران با سرعت زیاد در خط ویژه، حرکت و برای آنها ایجاد خطر می‌کنند.
کارآزموده
محله امیریه


لزوم پاکسازی بوستان‌ها از قلیان
امیدوارم طرح پلیس مبنی بر پاکسازی بوستان‌ها از قلیان به منطقه ما هم برسد. چون با وجود کارتن‌خواب‌ها و معتادان و استفاده از قلیان، دیگر جایی برای خانواده‌ها به‌ویژه کودکان و نوجوانان در بوستان‌ها نیست. وقتی تنها امکانات رفاهی و تفریحی محله یک بوستان باشد که آن هم با انواع آسیب‌های اجتماعی دست به گریبان باشد خانواده‌ها با شرایط بسیار ناراحت‌کننده‌ای مواجه خواهند بود. لازم است مسئولان کمی مسئولانه‌تر در این زمینه، عمل و بوستان‌ها را پاکسازی و آماده حضور خانواده‌ها کنند.
رئوف نجف پور
محله عباسی


محله اسکندری بازار روز ندارد
محله ما از داشتن بازار میوه و تره‌بار محروم است. از مسئولان شهری درخواست می‌کنم برای رفاه اهالی محله و برای اینکه آنها هم قدرت خرید میوه و مواد پروتئینی مانند مرغ را داشته باشند در محله ما هم بازار تره‌بار راه‌اندازی کنند.
میترا باقرزاده
محله اسکندری


لزوم بازدید کارشناسان کمیته امداد از محله
در محله‌های ما نیازمندانی که به هر دلیلی تا امروز تحت پوشش نهادهای خیریه و کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار نگرفته‌اند کم نیستند. این افراد با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می‌کنند. خوب است مسئولان محترم کمیته امداد منطقه ضمن بازدید و تحقیق از محله‌ها این نیازمندان را شناسایی و به آنها کمک کنند.
رضا بافرانی
محله آگاهیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code