منطقه 11

الو محله؟

نویسنده:
66401067
1396/03/24
تکرار سدمعبر در خیابان‌های اصلی
متأسفانه با وجود تکرار سدمعبر دستفروشان، تاکنون کاری برای ساماندهی فعالیت این افراد در چهارراه‌ها و خیابان‌های اصلی منطقه انجام نشده است. انتظار می‌رود شهرداری منطقه سریع‌تر مکان مناسبی برای کسب و کار و فعالیت دستفروشان منطقه در نظر بگیرد تا نظم به خیابان‌های منطقه برگردد.
رضا افلاکی، خیابان جمهوری

گرما و لزوم رسیدگی بیشتر به فضای سبز
از مسئولان خدمات شهری منطقه به‌ویژه نواحی یک و 4 درخواست می‌کنیم به گل و گیاهان در بوستان‌ها و خیابان‌های فرعی بیشتر رسیدگی کنند. در فصل گرما آبیاری نامناسب می‌تواند به پژمرده و خشک شدن این گل‌ها و گیاهان منجر شود. نتیجه این اتفاق، محروم شدن شهروندان از هوای پاک و طراوت و نشاط در محیط زندگی و کسب و کار خواهد بود.
زهره کریم‌زاده، محله عباسی

حقوق شهروندی، قربانی ساخت‌وسازها
اجرای عملیات ساخت‌وساز آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی با زندگی شهری عجین شده است اما وقتی مجریان این طرح‌ها به حقوق همسایه‌ها بی‌توجهی می‌کنند مخل آسایش آنها می‌شوند. انجام عملیات حفاری و تولید آلودگی‌های صوتی در زمان‌های نامناسب مانند ظهر به‌ویژه در ایام ماه مبارک رمضان یکی از این موارد است. از همه شهروندان تقاضا می‌کنم با رعایت حقوق شهروندی، آرامش و رضایت همسایه‌ها و همنوعانشان را فراهم کنند.
محمد امیری، محله منیریه

لزوم نظارت مردمی بر عرضه مواد غذایی
نظارت بر عملکرد مراکز عرضه مواد غذایی به‌ویژه در ماه مبارک رمضان نه تنها برعهده مراکز دولتی است بلکه مردم هم مسئول هستند. از همشهریان درخواست می‌کنم با نظارت صحیح و نخریدن کالاها یا مواد غذایی گران و اطلاع به مراکز مربوطه، در مقابل زیاده‌خواهی و منفعت‌طلبی عده‌ای که می‌خواهند از فرصت‌هایی مانند ماه رمضان برای سودجویی بهره‌ ببرند ایستادگی کنند. نظارت شهروندان بهترین نوع نظارت بر بازار است.
مجید رضا دهقان پور، محله انقلابارسال پیام اشتراک 
 
 Security code