منطقه 12

اتوبوس سلامت

نویسنده:
سرای محله فردوسی با استقرار اتوبوس سلامت در خیابان فردوسی، تقاطع خیابان سرهنگ سخایی از ساعت 9 فشارخون اهالی را بررسی و مشاوره طب سنتی برای اهالی برگزار می‌کند. اگر تمایل به استفاده از این فرصت دارید به این سرای محله بروید...
1395/10/18
شنبه
اتوبوس سلامت
سرای محله فردوسی با استقرار اتوبوس سلامت در خیابان فردوسی، تقاطع خیابان سرهنگ سخایی از ساعت 9 فشارخون اهالی را بررسی و مشاوره طب سنتی برای اهالی برگزار می‌کند. اگر تمایل به استفاده از این فرصت دارید به این سرای محله بروید.

یکشنبه
آموزش مهارت‌های زندگی

کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی ساعت 8 در خانه سلامت آبشار برگزار می‌شود. برای استفاده از این کلاس‌ها می‌توانید به بزرگراه محلاتی، جنب بیمارستان بازرگانان، نبش کوچه اندرزگو مراجعه کنید.

دوشنبه
پیشگیری از معلولیت‌ها

«پیشگیری از معلولیت‌ها» عنوان کارگاه آموزشی است که توسط خانه سلامت ایران ساعت 9 برگزار می‌شود. برای استفاده از این کارگاه به نشانی خیابان مجاهدین اسلام، خیابان ایران، روبه‌روی کوچه محمودی مطلق مراجعه کنید.

سه‌شنبه
کارگاه پیشگیری از سوانح

خانه سلامت دروازه شمیران ساعت 9 کارگاه پیشگیری از سوانح برگزار می‌کند. برای شرکت در این کارگاه آموزشی به میدان شهدا، خیابان کفایی امانی، کوچه شاه میری، کوچه شیرعلی، بن‌بست حاجب محبوب بروید.

چهارشنبه
آموزش سلامت اجتماعی

«آموزش سلامت اجتماعی» عنوان کارگاهی است که سرای محله امامزاده یحیی(ع) ساعت 10 برگزار می‌کند. برای بهره‌مندی از این کلاس به نشانی خیابان ری، کوچه آبشار غربی، سرای محله امامزاده یحیی(ع) مراجعه کنید.

پنجشنبه
صبح بهبودی جوان

کارگاه «صبح بهبودی جوان» توسط گروه انجمن معتادان گمنام برای آقایان از ساعت 7:30 همراه با بحث آزاد برگزار می‌شود. سه‌راه امین حضور، خیابان امیرکبیر شرقی، کوچه جاویدی، کوچه بیک دامغانی، پلاک 335، مسجد حضرت زینب(س) نشانی این مرکز است.

جمعه
گردش در ورزش

اداره ورزش آقایان، شما را به حضور یک روز پرنشاط در توچال دعوت می‌کند. برای شرکت در این برنامه ساعت 7:30 به مجموعه ورزشی‌الزهرا(س) در خیابان خیام جنوبی، خیابان مختاری شرقی بروید.


ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code