منطقه 12

الو محله؟

نویسنده:
66401067
1395/10/18
پارکینگ‌های قدیمی را بازسازی کنید
قرار بود شهرداری تعدادی پارکینگ مکانیزه در منطقه طراحی کند. درحالی که تعدادی پارکینگ قدیمی در خیابان امیرکبیر بدون استفاده مانده و تبدیل به انباری شده است. امیدواریم مسئولان برای استفاده از این پارکینگ‌ها با توجه به نیاز منطقه تصمیم بگیرند.
الهیاری از خیابان امیرکبیر

تشکر برای جمع‌آوری کارتن‌خواب‌ها
از شهرداری برای جمع‌آوری کارتن‌خواب‌ها در شب‌های سرد زمستان تشکر می‌کنم. شهرداری به موقع مانع از مرگ و میر این افراد شده است. امیدواریم مسئولان دولتی هم در این مورد به شهرداری کمک کنند.
صدیقی از محله سیروس

چاله‌های خیابان نصرالهی
در کوچه نصرالهی که به موازات خیابان مصطفی خمینی واقع شده هنگام بارندگی به دلیل وجود چاله آب زیادی جمع می‌شود و رفت‌وآمد را سخت می‌کند و هنگام عبور موتوری‌ها آب بر سر و روی مردم می‌پاشد. از شهرداری درخواست می‌کنیم که روکش آسفالت این کوچه بهسازی شود.
منصوری از اهالی محله

کانیو غیراستاندارد
کانیوهای خیابان 15 خرداد به‌خصوص کوچه موسوی کیانی غیراستاندارد است و پلی هم که روی آن گذاشته شده باعث می‌شود هنگام بارندگی آب باران در آنها جمع شود. بارها رهگذران به واسطه غیراستاندارد بودن این کانیو زمین خورده و آسیب جدی دیده‌اند. اهالی بارها به شورایاران اعتراض کرده‌اند و شورایاران هم در ملاقات با مسئولان شهری این مطلب را عنوان کرده‌اند اما با وجود وعده‌های مسئولان تاکنون هیچ‌کاری انجام نشده است.
حسین رستگار رامشه، دبیر شورایاری محله بازارارسال پیام اشتراک 
 
 Security code