منطقه 12

33552085

الو محله؟

نویسنده:
در میدان خراسان ‌‌ تردد شهروندان را با سهولت زیادی همراه كرده است. اما متأسفانه مأموران سامانه اتوبوس‌های تندرو در این خط اصلاً برخورد خوبی با مسافران ندارند و با آنان به بحث می‌پردازند.
1394/01/20
زباله بیداد می‌كند
متأسفانه خیابان‌های پامنار و عودلاجان بعد از تعطیلی واحد‌های تجاری مملو از زباله می‌شود. نظارتی بر روند دفع زباله از سوی این صنف‌های تجاری انجام نمی‌شود و به همین دلیل چهره بسیار بدی به معابر این محله‌ها داده است. از مسئولان تقاضای رسیدگی داریم.
عباس لهراسبی
محله پامنار


جان پناه نصب كنید
خیابان «مصطفی خمینی» از میدان بهارستان به سمت شوش یكطرفه است. معمولاً بعد از چراغ راهنمایی چهارراه سرچشمه موتورها با سرعت زیاد از خیابان‌‌ عبور می‌كنند و در این خیابان نزدیك پمپ بنزین هیچ جان‌پناهی نیست كه بتوان به راحتی از خیابان عبور كرد.
مرضیه سماواتی
محله سرچشمه


برخورد مأموران بی.آر.تی خوب نیست
 وجود ایستگاه‌های بی.آر.تی در میدان خراسان ‌‌تردد شهروندان را با سهولت زیادی همراه كرده است. اما متأسفانه مأموران سامانه اتوبوس‌های تندرو در این خط اصلاً برخورد خوبی با مسافران ندارند و با آنان به بحث می‌پردازند. آنها باید در خدمت مسافران باشند و‌‌ تردد‌شان را با آرامش همراه كنند نه اینكه به دلیل بروز كوچك‌ترین مسئله‌ای آسایش آنها را از بین ببرند.
علی رحمتی
كاسب خیابان 17 شهریور


کوچه‌هایی که پارکینگ دائمی شدند
کوچه‌های اطراف باغ سپه‌سالار محلی برای پارک خودروهای کسبه شده‌اند. گاهی به دلیل باریک بودن معابر دو خودرو در کنار هم پارک می‌کنند و این تردد اهالی را با دردسر همراه کرده است.
علی حسنی
ساکن محله بهارستانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code