منطقه 12

الو محله؟

نویسنده:
33502453
1396/09/11
دیوار ناامن هداوند
یک دیوار در خیابان امیرکبیر، خیابان جاویدی، ابتدای کوچه هداوند هست که احتمال ریزش دارد و برای جان عابران و افراد سالمند خطرناک است. از مسئولان شهری درخواست رسیدگی داریم.
منصوری از اهالی محله

کمبود روشنایی
میدان بهارستان در تقاطع خیابان امام خمینی(ره) روشنایی مناسبی ندارد و عابران هنگام شب برای رد شدن از میدان با مشکل مواجه می‌شوند. لطفاً مسئولان فکری به حال این خیابان بکنند.
رضایی از محله بهارستان
 
مخزن زباله کم است
محله دروازه شمیران به‌عنوان مرکز خرید رویه‌های مبلی مرکز توجه خیلی از هموطنان است. در این محله به‌رغم‌ تردد زیاد مخزن زباله خیلی کم است. جا دارد مسئولان شهری فکری برای رفع این مشکل کنند.
جودکی از محله دروازه شمیران

امان از دود کامیون‌ها
بارها و بارها ‌ تردد زیاد کامیون‌ها و آلوده کردن هوای محله توسط آنها به اطلاع مسئولان رسیده است. ظاهراً هیچ اراده‌ای برای جلوگیری از این قانون شکنی وجود ندارد. چرا کسی پاسخگو نیست؟
حسنی از محله تختی

پول برای نوسازی نداریم
بارها مسئولان حوزه شهری در شورا و شهرداری درباره بافت فرسوده و خطری که برای زلزله دارد صحبت کرده‌اند اما تنها موردی که به آن توجه نمی‌شود کمبود نقدینگی شهروندان است و مشکلاتی که سرراه آنها برای نوسازی وجود دارد. اگر مشکل کار و معیشت مردم که یکی از آنها داشتن خانه است حل شود نگرانی‌ها در حوزه‌های دیگر هم برطرف می‌شود.
سهیلی از محله سیروسارسال پیام اشتراک 
 
 Security code