منطقه 12

مردم و دولت به کمک شهرداری بیایند

نویسنده:
«ســــالار عــقــیلی» خواننده سنتی کشورمان معتقد است که برای حل مشکل بی‌خانمان‌ها که در خیابان‌ها تعدادشان زیاد است مردم و دولت باید به شهرداری کمک کنند...
1395/10/18
 سالار عقیلی:
مردم و دولت به کمک شهرداری بیایند

«ســــالار عــقــیلی» خواننده سنتی کشورمان معتقد است که برای حل مشکل بی‌خانمان‌ها که در خیابان‌ها تعدادشان زیاد است مردم و دولت باید به شهرداری کمک کنند.
او می‌گوید: «باید اطلاع‌رسانی درست انجام شود. به‌عنوان مثال من شخصاً اطلاع نداشتم که شهروندان می‌توانند با شماره 137 برای بهبود وضع کارتن‌خواب‌ها و اسکان آنها در مددسراها تماس بگیرند.»

 حسن مهرجو:
بیمارستان اکبر آبادی را دریابید

«حسن مهرجو» مدیر مرکز آموزش درمانی بیمارستان اکبرآبادی یکی از مهم‌ترین چالش‌های بیمارستان را نشست بخشی از بیمارستــان عنــوان می‌کند که بر اثر حفاری مترو ایجاد شده است. او می‌گوید: «البته شهرداری برای مقاوم‌سازی ساختمان بیمارستان کمک خوبی کرد اما مسئولان مترو هنوز برای پرداخت خسارت به بیمارستان‌کاری انجام نداده‌اند.»

 سعید امیرسلیمانی:
معتمدان نقش پدر محله را داشتند

«سعید امیرسلیمانی» بازیگر کشورمان معتقد است که در گذشته مردم نسبت به مشکلات یکدیگر حساس‌تر بودند: «این به این معنا نیست که در زندگی هم سرک می‌کشیدند بلکه تنها دلیل آن صمیمت مردم با یکدیگر بود. به این معنی که معتمدان محله و بزرگ‌ترها فقط نقش نصیحت‌کننده نداشتند بلکه حرف و کلامشان حجت بود و جوان‌ترها هم از آنها تبعیت می‌کردند زیرا حرفشان با عمل همراه بود و بزرگ‌ترها نقش پدر را برای اهالی ایفا می‌کردند.»ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code