منطقه 12

پیشگیری از بیماری‌های واگیردار

نویسنده:
آموزش پیشگیری از بیماری‌های واگیردار توسط طب سنتی و تکنیک‌های آن به همت مسجد 14 معصوم(ع) برگزار می‌شود. برای شرکت در این کلاس ساعت 12 به نشانی خیابان 17شهریور شمالی، نرسیده به میدان شهدا مراجعه کنید...
1396/03/27
شنبه
پیشگیری از بیماری‌های واگیردار

آموزش پیشگیری از بیماری‌های واگیردار توسط طب سنتی و تکنیک‌های آن به همت مسجد 14 معصوم(ع) برگزار می‌شود. برای شرکت در این کلاس ساعت 12 به نشانی خیابان 17شهریور شمالی، نرسیده به میدان شهدا مراجعه کنید.

یكشنبه
نوشیدنی‌های مناسب رمضان

نوشیدنی‌های مناسب ماه مبارک رمضان عنوان کارگاه آموزشی است که ساعت 9 در خانه سلامت قیام به نشانی خیابان ری، خیابان ادیب الممالک، سرای محله قیام برگزار می‌شود.

دوشنبه
تغذیه مناسب  

کلاس‌های ویژه تغذیه مناسب در ماه مبارک رمضان توسط مرکز گل و گیاه پارک‌شهر برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند ساعت 10 به خیابان فیاض‌بخش، پارک‌شهر مراجعه کنند.

سه‌شنبه
پیشگیری از تنش‌های اجتماعی

خانه سلامت دروازه شمیران کارگاه آموزشی پیشگیری از تنش‌های اجتماعی را برگزار می‌کند. شهروندان می‌توانند برای شرکت در این کلاس‌ها ساعت 10 به میدان شهدا، خیابان کفایی امانی، کوچه شاه میری، کوچه شیرعلی، بن‌بست حاجب محبوب بروند.

چهارشنبه
معایب ظروف یکبارمصرف

معایب ظروف یکبارمصرف عنوان کارگاه آموزشی است که به همت سرای محله آبشار برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای حضور در این کارگاه می‌توانند ساعت 10 به بزرگراه محلاتی، جنب بیمارستان بازرگانان، نبش کوچه اندرزگو، سرای محله آبشار مراجعه کنند.

پنجشنبه
کارگاه‌های NA

انجمن معتادان گمنام کارگاه‌های ویژه NA برای آقایان را ساعت 19 برگزار می‌کند. این کارگاه‌ها در میدان هرندی، مسجد هرندی برگزار می‌شود.

جمعه
روز جهانی قدس

اهالی می‌توانند برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس به مساجد محل و‌سراهای محله مراجعه کنند. شهرداری منطقه، 30 اتوبوس فراهم کرده است که اهالی را از 13 سرای محله و مساجد منطقه به مسیرهای راهپیمایی می‌رسانند.
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code