منطقه 13

الو محله؟

نویسنده:
77981400
1395/10/19
صدای بلندگوها زیاد است
صدای بلندگوی دبیرستان دخترانه شریعت در خیابان مسیل منوچهری در محله حافظیه بسیار بلند است و برای ساکنان همجوار این محله ایجاد مزاحمت می‌کند. از مسئولان مدارس تقاضا دارم هوای همسایه‌ها را داشته باشند و اندکی صدای بلندگوها را کمتر کنند.
نسترن طاهری

انتظار برای افتتاح سرای محله
سرای محله زینبیه در محله کوی زینبیه از مدتی پیش در حال ساخت است. قرار بود این مرکز اوایل امسال افتتاح شود و در اختیار هم‌محله‌ای‌ها قرار بگیرد اما هنوز به بهره‌برداری نرسیده است. از مسئولان شهرداری درخواست می‌کنم کارهای لازم برای تکمیل و افتتاح این مرکز فرهنگی با سرعت بیشتری انجام شود.
لیلا کاوسی

پایانه اتوبوسرانی منتقل شود
آیا شرکت اتوبوسرانی قصد انتقال پایانه اتوبوس‌ها در انتهای خیابان پیروزی، میدان شهید کلاهدوز را ندارد؟ وجود این پایانه برای اهالی محله دردسرساز است و موجب ترافیک سنگین در این محدوده و نازیبایی منظر شهری شده است. لطفاً مسئولان اداره اتوبوسرانی منطقه این پایانه را منتقل کنند.
شیوا شیرخانی

با سدمعبر برخورد شود
مدت‌هاست که در تقاطع خیابان‌های سفیدکوه و بلال حبشی در محله شورا، وانتی‌های میوه‌فروش در ساعات مختلف روز سدمعبر ایجاد می‌کنند و باعث آلودگی صوتی، مزاحمت و ایجاد ترافیک در این تقاطع می‌شوند. بارها با سامانه 137 تماس گرفته‌ایم اما هنوز این مشکل رفع نشده است. از شهرداری ناحیه 3 تقاضا می‌کنیم برای رفع این مشکل تمهیداتی بیندیشند.
افشین محسنیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code