منطقه 13

الو محله؟

نویسنده:
77981400
1396/03/28
ورود حیوانات به داخل بوستان ممنوع
در بوستان پیروزی محله حافظیه، تابلو ورود حیوانات ممنوع نصب شده است. اما متأسفانه برخی از شهروندان به این موضوع بی‌توجهی می‌کنند و با آوردن حیوانات به داخل بوستان اهالی را آزار می‌دهند. با توجه به اینکه بسیاری از اهالی محله، در طول هفته به‌ویژه در پایان هفته برای استراحت و تفریح به بوستان مراجعه می‌کنند این مشکل آزاردهنده است. لطفاً مسئولان به این مشکل رسیدگی کنند.
عطا سهرابی

خاموشی در شهرک فاطمیه
اهالی شهرک فاطمیه از خاموشی این شهرک در ساعت‌های شب گلایه دارند. هنگام شب کودکان و سالمندان برای‌‌ تردد در شهرک به دلیل نبودن روشنایی کافی زمین می‌خورند و آسیب می‌بینند. بارها با اداره برق برای رفع مشکل تاریکی در این شهرک تماس گرفته‌ایم. اما هنوز مشکل رفع نشده است.
هستی مهدوی

زباله نریزید
با وجود سطل‌های مکانیزه زباله در تمامی نقاط محله اشراقی هنوز هم شهروندانی هستند که زباله‌هایشان را در کوچه و خیابان می‌گذارند. این افراد حاضر نیستند حتی برای نظافت محله‌شان کمی به خود زحمت دهند و زباله‌ها را در سطل‌های مخصوص بگذارند. این کار هم موجب نازیبایی منظر شهری و هم ایجاد بوی تعفن در کوچه و خیابان می‌شود.
لیلا شایقی

نصب غرفه نیروی انتظامی در محله
بوستان مهرآور در خیابان باستانی پاتوقی برای تجمع اراذل و اوباش شده و‌‌ تردد و رفت‌و‌آمد را برای اهالی بسیار سخت کرده است. به‌طوری که اهالی محله نمی‌توانند برای گذران اوقات فراغت از این بوستان محلی استفاده کنند. استقرار غرفه نیروی انتظامی در این محدوده می‌تواند موجب امنیت بیشتر در محله و حضور کمتر این افراد در این بوستان شود.
سهراب اهرپورارسال پیام اشتراک 
 
 Security code