منطقه 13

الو محله؟

نویسنده:
77981400
1396/09/12
لزوم راه‌اندازی کتابخانه در محله
وجود کتابخانه به‌عنوان مکان علمی و فرهنگی از ضروری‌ترین نیازهای هر محله به شمار می‌رود. این در حالی است که در محله اشراقی حتی یک کتابخانه کوچک هم برای شهروندان وجود ندارد. بهتر است شهرداری با توجه به جمعیت زیاد جوان و تحصیلکرده‌ای که این محله دارد مکانی را برای مطالعه و خرید کتاب در نظر بگیرد.
سارا کمالی

موش‌های مزاحم
وجود جانوران موذی مثل موش در نهرهای آب مشکلات بسیاری را برای اهالی به وجود آورده و موجب هراس آنها شده است. با اینکه شهرداری در زمان‌های مختلف طرح‌های مستمر مقابله با جانوران موذی در منطقه را اجرا کرده اما این طرح آن‌چنان موفق نبوده و محله آشتیانی و شورا نه تنها از وجود این جانوران پاکسازی نشده بلکه تعدادشان بیشتر از قبل شده است. از مسئولان شهرداری منطقه تقاضا دارم با اجرای طرح‌های مستمر به مقابله با ازدیاد موش‌ها بپردازند.
حمید مصطفوی

به شهرک کوی زینبیه رسیدگی شود
چرا مسئولان منطقه توجهی به وضع شهرک کوی زینبیه نمی‌کنند؟ این شهرک واقع در خیابان دماوند، بزرگراه شهید یاسینی از نظر فرهنگی، آموزشی، ورزشی، نظافت، امنیت و... با مشکلات عدیده‌ای مواجه است. اهالی این شهرک هم حق دارند از امکانات مطلوبی بهره‌مند شوند.
سعید مالکی

افزایش تعداد سطل‌های زباله
اگر تعداد سطل‌های زباله داخل مجتمع‌های مسکونی منطقه بیشتر شود اهالی مجبور نمی‌شوند زباله‌های خود را از مجتمع بیرون ببرند. برخی شهروندان هم زباله‌های خود را مقابل منازل می‌گذارند که موجب ایجاد بوی تعفن و تجمع جانوران موذی می‌شود. لطفاً مسئولان رسیدگی کنند.
شهربانو شجاعیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code