منطقه 13

چهره خبر

نویسنده:
1395/10/19
شهردار منطقه
ساخت بوستان شهدای نیروی هوایی
بوستان «شهدای نیروی هوایی» در انتهای خیابان پنجم نیروی هوایی ساخته می‌شود. «نرگس معدنی‌پور» شهردار منطقه با اعلام این خبر می‌گوید: «این بوستان به مساحت 25 هزار‌مترمربع در محله نیروی هوایی ساخته و به امکاناتی از قبیل وسایل ورزشی، گلدان‌های سنگی، نیمکت، آبنما، بخش ویژه ورزش بانوان و اجرای فعالیت‌های فرهنگی تجهیز می‌شود.» به گفته وی پس از ساخت بوستان، دیوارهای بلند پادگان نیروی هوایی از بین می‌رود و این بوستان به بوستان سیمرغ متصل و بن‌بست انتهای بوستان سیمرغ باز می‌شود.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران
مهارت‌آموزی به زنان دستفروش مترو
به بانوانی که در ایستگاه‌های مترو دستفروشی می‌کنند مهارت‌های مختلف آموزش داده می‌شود. «هابیل درویش» مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با تأکید بر جمع‌آوری دستفروشان مترو می‌گوید: «با هماهنگی ستاد توانمندسازی بانوان برنامه‌های خوبی را برای دستفروشان مترو در نظر گرفته‌ایم. ممکن است زنی که در مترو دستفروشی می‌کند تخصصی داشته باشد اما به دلیل مشکلات مالی نتوانسته شغل بهتری انتخاب کند که با این روش به آنها کمک خواهیم کرد.»

بازیگر سینما و تلویزیون
استمرار اجرای برنامه‌های فرهنگی
«افسر اسدی» بازیگر سینما و تلویزیون می‌گوید: «استمرار اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ، بهترین راه استقبال مردم از این برنامه‌هاست. اجرای مستمر این برنامه‌ها، موجب تشویق شهروندان برای حضور در این مراکز می‌شود.» به گفته وی، برگزاری نمایش‌های هنری برای همه گروه‌های سنی، برپایی غرفه‌های آموزشی و فرهنگی، معرفی کتاب‌های خواندنی و اجرای برنامه‌های نمایشی باید از برنامه‌های ثابت این مراکز باشد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code