منطقه 14

الو محله؟

نویسنده:
35213549
1395/10/14
بهسازی معابر
بهسازی و پیاده‌روسازی از کارهای خوب شهرداری است که در گوشه و کنار منطقه شاهد آن هستیم. گاهی این کارهای عمرانی نیمه‌کاره رها و به فصل بعد موکول می‌شود. این تأخیر مشکلاتی را برای عبور و مرور شهروندان در معابر و خیابان‌ها به وجود می‌آورد. برای نمونه پل‌هایی که از پیاده‌رو به خیابان‌ها کشیده شده و هنوز بهسازی آنها انجام نشده است.
مونا شاهینی

نیمکت‌های سرد
فصل زمستان است و هوا روزبه‌روز سردتر می‌شود. سرما باعث شده کمتر شاهد حضور کودکان و سالمندان در فضاهای عمومی و تفریحی مثل بوستان‌ها باشیم. به نظر می‌رسد رسیدگی به مشکلات بوستان‌ها نیز در این فصل کمتر مورد توجه مسئولان شهرداری است. از وضع هرس درختان تا مبلمان این فضاها. گاهی نیمکت‌های بعضی از بوستان‌های منطقه به‌قدری سرد و زنگ‌زده است که حتی برای چند دقیقه هم نمی‌توان روی این نیمکت‌ها استراحت کرد.
مازیار بارانی

صرفه‌جویی کنیم
صرفه‌جویی در مصرف انرژی شعاری است که این روزها بسیار به گوش می‌رسد. در این ‌بین هم شهروندانی هستند که سعی می‌کنند با رعایت شیوه‌های صحیح مصرف انرژی به‌خصوص انرژی گاز در این روزهای سرد، سهمی در ذخیره انرژی داشته باشند. متأسفانه هم‌محله‌ای‌هایی هم هستند که این روزها بیش‌ازپیش گاز مصرف می‌کنند و در پایان ماه هم بیشتر از همه بر میزان قبض و مبلغی که باید پرداخت کنند گلایه دارند. به نظر می‌رسد گاهی خوب است این گلایه‌ها را به خود و اعضای خانواده داشته باشیم.
فریدون ناصری

بازار تره‌بار نداریم
ساخت بازار میوه و تره‌بار از ضروری‌ترین نیازهای هر محله به شمار می‌رود. مسئله‌ای که در بسیاری از محله‌های منطقه حل شده و اهالی این محله‌ها مشکلی برای تأمین مایحتاج روزمره‌شان از این مراکز ندارند. متأسفانه در محله پرستار بازاری برای مراجعه اهالی و خرید از آن وجود ندارد که امیدواریم در دستور کار شهرداری قرار گیرد.
سارا لاریارسال پیام اشتراک 
 
 Security code