منطقه 14

الو محله

نویسنده:
35213549
1396/09/14
 تیرهای برق مزاحم
وجود تیرهای برق در وسط معابر از مشکلات حل نشده محله‌های قدیمی با بافت فرسوده است. گرچه بارها گفته شده ولی باز هم وجود تیرهای برق در وسط برخی کوچه‌ها و خیابان‌های دولاب و سرآسیاب از معضلات مردم است. با عقب‌نشینی خانه‌ها که این روزها با توجه به ساخت‌وسازها اتفاق می‌افتد، تیرها وسط کوچه و خیابان می‌مانند ولی مسئولان اداره برق همفکری برای آنها نمی‌کنند.
تارا شاه‌مرادی

 پارکینگ بی‌دردسرم آرزوست
ساخت پارکینگ از ضروری‌ترین نیازهای محله‌های منطقه به شمار می‌آید. نبود پارکینگ اختصاصی در بسیاری از محله‌ها باعث شده کوچه‌ها و معابر پر شود از وسایل نقلیه. در این بین مشکل دیگری هم هست. برای نمونه در بلوار ابوذر و محله تاکسیرانی زمین خاکی وجود دارد که تبدیل به پارکینگ شده و برخی از شهروندان خودرو خود را آنجا پارک می‌کنند. این کار باعث شده است که هر روز شاهد بلند شدن گردوخاک و نشستن آن روی در و شیشه‌های خانه‌های همجوار باشیم. در روزهای بارانی هم گِل به چرخ ماشین‌ها می‌چسبد و تا وسط کوچه‌ها می‌آید.
ناهید دامغانی

 تشکر بابت رفع خاموشی
بعضی لامپ‌ها در بوستان نارنج مدت‌ها خاموش بود که باعث تاریک شدن این بوستان و افزایش ناامنی در این فضا شده بود. شهرداری ناحیه 3 خاموشی را رفع کرد. از آنها سپاسگزاریم.
محسن احدیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code