منطقه 14

خبر در هفته

نویسنده:
افرادی که به هنر، آن‌هم هنر موسیقی علاقه دارند می‌توانند با مراجعه به خانه‌موزه استادمعین در کلاس‌های آموزش موسیقی این مجموعه ثبت‌نام کنند. دف و سه‌تار از جمله کلاس‌هایی است که سه‌شنبه‌ها در این مرکز واقع در خیابان میدان چهارصددستگاه برگزار می‌شود....
1395/10/14
3شنبه
موسیقی سنتی

افرادی که به هنر، آن‌هم هنر موسیقی علاقه دارند می‌توانند با مراجعه به خانه‌موزه استادمعین در کلاس‌های آموزش موسیقی این مجموعه ثبت‌نام کنند. دف و سه‌تار از جمله کلاس‌هایی است که سه‌شنبه‌ها در این مرکز واقع در خیابان  میدان چهارصددستگاه برگزار می‌شود.

4شنبه
نمایشگاه کارآفرینی
مجموعه شهربانوی شماره 2 با برپایی نمایشگاه‌های کارآفرینی هر هفته پذیرای بانوان منطقه می‌شود. بانوانی که تمایل دارند محصولات هنری خود را در این نمایشگاه‌ها عرضه کنند به این مجموعه در بلوار نیکنام شرقی مراجعه کنند.

5شنبه
بازی و سرگرمی
خانه فرهنگ پرتو که معرف حضورتان است. این مرکز که در بلوار ابوذر، نرسیده به پل دوم واقع‌شده است هر پنجشنبه ساعت 9 تا 19 با برپایی کلاس‌های آموزشی و سرگرمی پذیرای هم‌محله‌ای‌ها به‌ویژه کودکان است.

جمعه
فضای معنوی
چنانچه علاقه‌مندید روز پایانی هفته را در فضایی معنوی سپری کنید و از برنامه‌های در نظر گرفته‌شده این فضا فیض ببرید پیشنهاد می‌کنیم سری به مسجد حسین بن علی(ع) بزنید. این مسجد که در بلوار ابوذر، نرسیده به تقاطع زمزم قرار دارد با اجرای برنامه دعای ندبه و نمازجماعت جمعه‌ها پذیرای اهالی است.

شنبه
آشنایی با سامانه 1888
دوره آموزشی آشنایی با سامانه 1888 در سرای شاهین برگزار می‌شود. این دوره باهدف آشنایی و اطلاع‌رسانی شهروندان با فعالیت‌های این سامانه برگزار می‌شود. انتهای خیابان پاسدار گمنام، بزرگراه امام علی(ع) نشانی این سراست.

1شنبه
نقش سایه‌ها
«نقش سایه‌ها» عنوان نمایشگاه گروهی طراحی و نقاشی است که از یکشنبه به مدت 10 روز در نگارخانه «کلک خیال» فرهنگسرای اخلاق به نمایش درمی‌آید. برای تماشای این آثار ساعت 8 تا 16 به این نگارخانه واقع در طبقه دوم فرهنگسرای اخلاق در خیابان گلزار مراجعه کنید.

2شنبه
فعالیت در کانون‌ها
سرای محله شاهد برنامه‌های متنوعی در فصل زمستان برای شهروندان برگزار می‌کند. کانون‌های این ‌سرا با بیش از 400 عضو فعالیت دارد. مشاوره‌های پزشکی برنامه دوشنبه کانون دیابت ویژه سالمندان است. خیابان پاسدار گمنام، خیابان قیام جنوبی، شاهد 4 نشانی این سراست.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code