منطقه 14

خبر در هفته

نویسنده:
اگر می‌خواهید شب‌های قدر در مکان‌های معنوی منطقه کنار مردم متدین دارالمؤمنین باشید و از سخنرانی چهره‌های شاخص مذهبی کشور بهره‌ ببرید ساعت 19 به مسجد علی بن‌الحسین(ع)، بلوار ابوذر سری بزنید....
1396/03/23
3شنبه
شب قدر در ابوذر

اگر می‌خواهید شب‌های قدر در مکان‌های معنوی منطقه کنار مردم متدین دارالمؤمنین باشید و از سخنرانی چهره‌های شاخص مذهبی کشور بهره‌ ببرید ساعت 19 به مسجد علی بن‌الحسین(ع)، بلوار ابوذر سری بزنید.

4شنبه
مناجات در جابری
مسجد جابری از مساجد قدیمی و فعال منطقه است که بعد از برپایی نمازجماعت و سفره افطار با برگزاری مراسم دعا و سوگواری در شب‌های قدر پذیرای مردم متدین محله و منطقه است. خیابان پیروزی، خیابان جابری نشانی این مسجد است.

5شنبه
دعای کمیل
روزه‌دارانی که می‌خواهند همراه با همسایه و اعضای خانواده، پنجشنبه را در پایگاه‌های معنوی حاضر شوند و از برنامه‌های مذهبی مثل مراسم دعای کمیل بهره ‌ببرند می‌توانند ساعت 19 تا 22 به مسجد امام محمدتقی(ع) ابتدای ضلع شرقی خیابان پیروزی بروند.

شنبه
صبح جمعه در مسجد

مسجد بهشتی از مساجد فعال منطقه که در خیابان نبرد، جنب میدان نبرد قرار دارد جمعه‌ها صبح با برگزاری نمازجماعت و مراسم دعای ندبه پذیرای هم‌محله‌ای‌هایی است که می‌خواهند روز پایانی هفته‌شان را معنوی سپری کنند.

1شنبه
آموزش طراحی
سرای محله ابوذر که در خیابان کریمشاهیان قرار دارد دوره آموزش طراحی را ویژه علاقه‌مندان برگزار می‌کند. این دوره با توجه به نزدیک شدن به اوقات فراغت دانش‌آموزان و بزرگسالان ساعت 10 تا 12 برگزار می‌شود.

2شنبه
قرآن بیاموزید
دارالقرآن مرکزی منطقه که معرف حضورتان است؟ این مرکز که در خیابان مقداد، نبش کوچه رنجبران قرار دارد ساعت 10 با برگزاری جلسات آموزش قرآن شامل حفظ، تفسیر و روخوانی پذیرای هم‌محله‌ای‌هاست.

3شنبه
دوخت‌و‌دوز در سرا
چنانچه به هنر خیاطی علاقه دارید سری به سرای محله تاکسیرانی بزنید. این مرکز که انتهای خیابان پرستار قرار دارد با برگزاری کلاس خیاطی مقدماتی و پیشرفته پذیرای بانوان است.

ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code