منطقه 15

الو محله؟

نویسنده:
33845553
1395/10/18
تشکر از کلانتری
کلانتری 158 کیانشهر به تازگی چند کیف‌قاپ و زورگیر را در محله کیانشهر دستگیر کرده است. این افراد در طول شب اقدام به سرقت و زورگیری می‌کردند. دستگیری آنها باعث خرسندی اهالی شده است. از مأموران کلانتری تشکر می‌کنیم.
حشمت محمدی
ساکن کیانشهر

دور دورهای شبانه!
مدتی است که رانندگان جوان در ساعت‌های پایانی شب اقدام به گشت و‌گذار با خودرو شخصی در بلوار ابوذر می‌کنند. این رانندگی‌های شبانه با آلودگی صوتی و ایجاد وحشت همراه است که باعث رنجش اهالی شده است. از مسئولان کلانتری خواهشمندیم با این افراد برخورد کنند.
سعید نصرت‌خواه
ساکن بلوار ابوذر

روشنایی ناکافی
اهالی شهرک شهید بروجردی با نبود روشنایی کافی در مسیر دسترسی به شهرک مواجه هستند. بیشتر لامپ‌های چراغ‌برق‌های این شهرک سوخته یا نیم سوز است. این موضوع باعث ایجاد ترس و کاهش امنیت‌‌ تردد بانوان و کودکان می‌شود. از مسئولان شهری تقاضا می‌کنیم به این مشکل رسیدگی کنند.
جمعی از ساکنان شهرک شهید بروجردی

جانوران موذی
در محله اتابک اهالی با معضل وجود جانوران موذی در ساعت‌های مختلف روز در کنار سطل‌های زباله مواجه هستند. این مشکل چهره زشت و ناخوشایندی برای محله ایجاد کرده است و موجب رنجش اهالی شده است. از مسئولان شهری تقاضا می‌کنیم به این مشکل رسیدگی کنند.
شهاب ناصری - ساکن اتابک

شست‌وشوی سطل‌های مکانیزه
در20 متری افسریه سطل‌های مکانیزه به خوبی شسته نمی‌شود که این موضوع باعث ایجاد بوی نامطبوع و تجمع جانورانی مانند موش و گربه می‌شود. این مسئله چهره این خیابان را زشت و‌‌ تردد را برای اهالی مشکل کرده است. از مسئولان شهری تقاضا می‌کنم به این مشکل رسیدگی کنند.
رضا سخندان
ساکن افسریهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code