منطقه 15

الو محله؟

نویسنده:
33845553
1396/03/27
مخازن مکانیزه زباله
اهالی محله طیب مدتی است که با مشکل تخلیه دیر به دیر مخازن مکانیزه مواجه هستند و این موضوع باعث تجمع جانوران موذی و ایجاد بوی نامطبوع در محله می‌شود. از مسئولان خدمات شهری خواهشمندیم به این مشکل رسیدگی کنند.
جمعی از اهالی محله طیب

بهسازی فضای سبز
در محله مینابی، انتهای خیابان نفیس فضای سبزی وجود دارد که پاتوق معتادان و کارتن‌خواب‌ها شده است در حالی‌که می‌تواند به یک بوستان برای اهالی تبدیل شود. از مسئولان شهرداری تقاضا داریم این فضای سبز را بهسازی کنند تا اهالی از آن استفاده کنند.
آذر محبعلی
ساکن محله مینابی

پارکینگ غیر‌قابل استفاده
ابتدای خیابان 20 متری افسریه حدود 4 ماه است که چند دستگاه پارکینگ مکانیزه جانمایی شده اما متأسفانه به بهره‌برداری نرسیده است. این درحالی است که اهالی و کاسبان این خیابان با کمبود جای پارک مواجه هستند. از مسئولان شهرداری تقاضای راه‌اندازی این پارکینگ را داریم.
جمعی از کاسبان
20 متری افسریه

مقابله زورگیری
اهالی شهرک رضویه مدتی است که با کمبود امنیت در هنگام شب مواجه هستند. در طول چند ماه گذشته چند فقره زورگیری در محله مشاهده شده که باعث ایجاد ترس میان اهالی شده است. از نیروهای انتظامی منطقه خواهشمندیم تعداد گشت‌های شبانه را افزایش دهند.
جمعی از اهالی
شهرک رضویه

مشکل محله مینابی
در محله مینابی مدتی است که سرقت وسایل نقلیه و لوازم خودرو به دلیل‌ تردد افراد معتاد و کارتن‌خواب بسیار اتفاق می‌افتد. این موضوع باعث کاهش امنیت در محله شده است. از مسئولان انتظامی منطقه خواهشمندیم به این معضل رسیدگی کنند.
جمعی از اهالی
محله مینابیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code