منطقه 15

الو محله؟

نویسنده:
33845553
1396/09/04
کمبود امنیت
محدوده شرقی محله شوش به نقطه‌ای جرم‌خیز تبدیل شده و با معضلاتی نظیر فروش موادمخدر و سرقت‌های مکرر مواجه است. از کلانتری محله خواهشمندیم با استقرار دکه‌های نیروی انتظامی در نقاط جرم‌خیز محله این مشکل را رفع کنند.
جمعی از ساکنان خیابان شوش شرقی

خودرو‌های سنگین
اهالی محله مسعودیه به دلیل همجواری با بزرگراه امام رضا(ع) در ساعات اوج ترافیک شاهد‌‌ تردد کامیون‌ها در خیابان مظاهری و خیابان‌های اطراف هستند. رانندگان این کامیون‌ها برای دور زدن ترافیک وارد خیابان‌های اصلی محله می‌شوند. از پلیس راهور منطقه تقاضا داریم به این مشکل رسیدگی کنند.
جمعی از ساکنان محله مسعودیه

مشاغل مزاحم
فعالیت کارگاه‌های تراشکاری در محله مشیریه علاوه بر ایجاد آلودگی صوتی، باعث بی‌نظمی در محله شده است. از مسئولان اداره ساماندهی مشاغل شهرداری منطقه درخواست می‌کنیم این مشاغل را به جای دیگری انتقال دهند.
مبینا تنابنده، ساکن محله مشیریه

کمبود روشنایی
اهالی خیابان خاوران از کمبود روشنایی در این محدوده گله‌مند هستند. امنیت در این خیابان به دلیل کمبود روشنایی کم است و عابران پیاده به‌ویژه بانوان هنگام غروب برای رفت‌وآمد با مشکل مواجه هستند. از مسئولان شهری می‌خواهیم که روشنایی این خیابان را تأمین کنند.
جمعی از ساکنان خیابان خاوران

نوسازی خانه‌ها
نوسازی خانه‌های فرسوده محله طیب به‌ویژه در محدوده کوچه شهید کبیری با مشکلات فنی و حقوقی مواجه است. به همین دلیل پیمانکاران برای مشارکت در نوسازی تمایلی ندارند. در حالی که ساکنان برای نوسازی تجمیعی راغب هستند. از مسئولان شهری خواهشمندیم برای نوسازی در این محدوده تسهیلات ویژه قائل شوند.
جمعی از ساکنان محله طیبارسال پیام اشتراک 
 
 Security code