منطقه 15

تحول در زیرساخت‌های جنوب‌شرق پایتخت

نویسنده: علی‌اکبر انجمنی*
فرارسیدن سال نو را که با عطر یاس فاطمی در آستانه تحویل سال همراه شده است تبریک و تهنیت عرض می‌کنم. سالی که گذشت برای منطقه 15 سرنوشت‌ساز و پربرکت بود...
1395/12/21
فرارسیدن سال نو را که با عطر یاس فاطمی در آستانه تحویل سال همراه شده است تبریک و تهنیت عرض می‌کنم. سالی که گذشت برای منطقه 15 سرنوشت‌ساز و پربرکت بود و خدا را شاکرم که تلاش‌های همکارانم در مجموعه شهرداری منجر به تغییرات مهمی در ارتقای کیفیت زندگی و افزایش سرانه‌های شهری محله‌های منطقه، که مردمان شهید‌پرور و ولایی دارد شده است.
سال 95 اقدامات قابل توجهی با مدیریت دکتر قالیباف، شهردار جهادی تهران، برای شهروندان منطقه 15 انجام شد که از آن جمله می‌توان به افزایش سرانه‌های فرهنگی، ورزشی، هنری و فضای سبز با افتتاح 60 طرح خدمات شهروندی، تکریم و دستگیری نیازمندان با اجرای طرح جهاد مهربانی در محله‌ها، ادامه تملک املاک در محور بزرگراهی شهید نجفی رستگار و پیشرفت فیزیکی ساخت طرح در محورهای پل ثامن و بزرگراه نجفی رستگار، آغاز انتقال اوارقی‌های خودرو و تغییر هویتی محله شوش، مشارکت بی‌نظیر ساکنان شهرک‌ها و مدارس منطقه برای تفکیک زباله و افزایش جمع‌آوری زباله خشک و همچنین پلمب 130 واحد ضایعاتی غیرمجاز اشاره کرد. این اقدامات مهم به همت خدمتگزاران شما در این منطقه و با همکاری و همیاری شورایاران و شهروندان گرامی انجام شد.
در کنار اقدامات ارزشمندی که برای اهالی مؤمن و ولایی منطقه انجام شده است حادثه‌ای تلخ، خانواده بزرگ شهرداری را داغدار کرد. 16 شهید آتش‌نشان با پرکشیدن خود در حادثه پلاسکو برای همه ما الگو شدند؛ مردان رادمردی که در گمنامی و مظلومیت تمام در آتش سوختند تا ایثار زنده بماند. رشادت و فداکاری این غیورمردان و تلاش‌های مجاهدانه و شبانه‌روزی شهردار تهران و مدیریت ایشان در این بحران مایه عزت و افتخار است. علاوه بر آن افتخار داشتم تا با مشایعت پیکر مطهر شهید نظری در اراک ابراز همدردی شهردار تهران را با مردم قدردان و ولایتمدار این استان شریک شوم و نیز توفیق خدمت به دو خانواده آتش‌نشان شهید قدیانی و شهید میرزاخانی را داشته باشم. امیدوارم در محضر خانواده‌های 20 شهید مدافع حرم و 2هزار شهید دفاع‌مقدس و انقلاب اسلامی در منطقه بتوانیم خدمتگزاران صدیق و شایسته‌ای باشیم.
سال 96 سال پرکار و سرنوشت‌سازی برای مردم ما خواهد بود تا با حضور شایسته و انقلابی‌شان در انتخابات ریاست جمهوری و همچنین شوراهای اسلامی شهر برگ زرین دیگری به انقلاب اسلامی ایران بیفزایند. امیدوارم با همدلی و وفاقی که وجود دارد این امر مهم نیز به خوبی به انجام برسد.  در پایان برای همه مردم سرزمینم تحت توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و منویات مقام معظم رهبری، سالی پربرکت از خداوند متعال مسئلت دارم.
*شهردار منطقه 15



ارسال پیام اشتراک



 
 
 Security code