منطقه 16

الو محله؟

نویسنده:
55185220
1395/10/19
رفع مشکلات روشنایی بوستان‌ها
یکی از مشکلات اهالی محله یاخچی‌آباد روشنایی کم در بوستان‌هایی مثل یاس و نسترن است که در تاریکی هوا کسی جرأت نمی‌کند از کنار آنها رد شود، چه برسد به اینکه داخل بوستان‌ها شود و از امکانات آن استفاده کند. از مسئولان خواهشمندیم ضمن بازدید میدانی از بوستان‌های محله یاخچی‌آباد هرچه زودتر نسبت به رفع خاموشی‌های این تفرجگاه‌ها اقدام کنند.
احمد مقصودی از محله یاخچی‌آباد

آلودگی صوتی در همسایگی ما
در محله یاخچی‌آباد تعدادی تعمیرگاه وجود دارد که با کار و فعالیت غیر‌قانونی‌ اسباب نارضایتی و ناراحتی شهروندان را فراهم می‌کنند. مثلاً با ایجاد سر و صدا و انتشار آلودگی‌های صوتی در ساعات مختلف، آسایش همسایه‌ها و ساکنان مجاورشان را برهم می‌زنند. گاهی نیز وسایل و ابزارشان را در پیاده‌روها رها می‌کنند که باعث ایجاد سدمعبر در مسیر رفت‌و‌آمد عابران پیاده می‌شود. از مسئولان منطقه درخواست داریم با صاحبان اینگونه تعمیرگاه‌ها برخورد جدی‌تری داشته باشند. به نظر من تذکر و اعمال جریمه جواب نمی‌دهد و آنها بعد از مدتی دوباره کارشان را شروع می‌کنند.
محمد شریف‌زاده از یاخچی‌آباد

نجات بافت فرسوده خزانه
سال‌های زیادی است که ساکن فلکه چهارم خزانه هستم و به این محله علاقه دارم. دلم نمی‌خواهد اینجا را ترک کنم و به جای دیگری بروم، اما یکی از مشکلات بزرگ این محله بافت فرسوده آن است که برای حل آن اقدام اساسی انجام نشده است. متأسفانه نوسازی خانه‌‌ها نیز به دلیل هزینه زیاد، از عهده هر کسی برنمی‌آید. بنابراین بافت این محله فرسوده‌تر و ناامن‌تر می‌شود. از مسئولان تقاضا دارم برای حل این مشکل راه‌حلی پیدا کنند.
حسین آذری از محله خزانه

برخورد با دستفروشان
یکی از مشکلات مهم‌محله نازی‌آباد که سال‌ها به قوت خود باقی است دستفروشانی هستند که دور میدان بازاردوم بساط پهن می‌کنند و اجناس دست دوم و نامرغوب می‌فروشند. این موضوع نارضایتی شهروندان را به همراه داشته و نیازمند رسیدگی مسئولان است.
محمد حسینی از محله نازی‌آبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code