منطقه 16

خبر در هفته

نویسنده:
کارگاه آموزشی محیط‌زیست ساعت 11 تا 12 در فرهنگسرای بهمن برگزار می‌شود...
1396/03/28
یکشنبه
محیط‌زیست

کارگاه آموزشی محیط‌زیست ساعت 11 تا 12 در فرهنگسرای بهمن برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای شرکت در این جلسه و عضویت درکانون محیط‌زیست می‌توانند به میدان بهمن، خیابان شهید وفایی مراجعه کنند.

دوشنبه
 کاروان تلاوت

جلسه قرآنی با عنوان «کاروان تلاوت» بعد از اقامه نماز ظهر و عصر درمسجدجامع  صاحب‌الزمان(عج) برپا می‌شود. برای شرکت در این مراسم به یاخچی‌آباد، خیابان شریعتی مراجعه کنید.

سه‌شنبه
 امداد و نجات

کارگاه امداد و نجات، ساعت 11 تا 12 در مجتمع فرهنگی و هنری فجر برگزار می‌شود. برای شرکت در این کلاس کافی است به فلکه چهارم خزانه، خیابان جمشید سید بروید.

چهارشنبه
 مراسم عزاداری

مراسم عزاداری ساعت 19:30 در هیئت جوانان قاسم بن الحسن(ع) برپا می‌شود. شهروندان برای شرکت در این مراسم به یاخچی‌آباد، خیابان شریعتی، پایگاه بسیج شهید همت، حسینیه  شهید امیرلطفی مراجعه کنند.

پنجشنبه
 جزء‌خوانی قرآن

قرائت جزء 27 قرآن کریم با حضور بانوان فعال محله علی‌آباد جنوبی ساعت 16:30 در مسجد صاحب‌الزمان(عج) برگزار می‌شود که نشانی آن بلوار دستواره، کوچه شهید ملاولی است.

جمعه
 تور کوهنوردی

مسیر کوهنوردی این هفته تیم بهمن، منطقه «سعادت‌آبادـ قله دوشاخه» است. علاقه‌مندان برای همراهی و عضویت در این گروه می‌توانند با شماره‌ 55304138 تماس بگیرند.

شنبه
 مشاوره

مشاوره حقوقی، خانواده و روان‌شناسی در مؤسسه «حامیان اندیشه رشاد» انجام می‌شود. برای استفاده از این خدمات به خزانه شهید بخارایی، فلکه اول، پلاک 4 مراجعه کنید و یا با شماره 55080592 تماس بگیرید.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code