منطقه 16

هنرنمایی بلندهمتان

نویسنده:
کانون بلندهمتان کوچک فرهنگسرای بهمن، برنامه هنری اجرا می‌کند. برای تماشای این برنامه مفرح کافی است ساعت 12 در سالن اجتماعات فرهنگسرای بهمن حضور داشته باشید...
1395/10/19
یکشنبه
هنرنمایی بلندهمتان

کانون بلندهمتان کوچک فرهنگسرای بهمن، برنامه هنری اجرا می‌کند. برای تماشای این برنامه مفرح کافی است ساعت 12 در سالن اجتماعات فرهنگسرای بهمن حضور داشته باشید.

دوشنبه
آموزش شهروندی

کارگاه آموزش شهروندی ساعت 10 تا 12 در سرای محله علی‌آباد جنوبی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای استفاده از این خدمات می‌توانند به بلوار شهید دستواره، خیابان شهید باستانی‌پور مراجعه کنند.

سه‌شنبه
تربیت صحیح فرزندان

کارگاه آموزشی فرزند‌پروری ساعت 9:30 تا 11 در سرای محله یاخچی‌آباد برگزار می‌شود. برای شرکت در این برنامه کافی است خودتان را به خیابان شهید رجایی، میدان بهشت، خیابان شهید طباطبایی برسانید.

چهارشنبه
پیشگیری از بیماری‌ها

کارگاهی با عنوان چگونگی پیشگیری از بروزانواع بیماری‌ها، ساعت 12 تا 13 در مسجد امام زمان(عج) برگزار می‌شود. این مسجد در محله جوادیه، خیابان 10 متری اول، کوچه شهید حاتمی قرار دارد.

پنجشنبه
آشنایی با علم نجوم

کارگاه علم نجوم، ساعت 10 تا 12 در شبکه کانون‌های فرهنگسرای بهمن برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه آموزشی می‌توانند به میدان بهمن، خیابان شهید وفایی مراجعه کنند.

جمعه
برپایی تور کوهنوردی

مسیر تیم کوهنوردی این هفته گروه کوهنوردی بهمن، منطقه شهران‌ـ قله بندعیش است. برای همراهی این گروه می‌توانید به فرهنگسرای بهمن مراجعه کنید یا با شماره 55312301 تماس بگیرید.

شنبه
سخنرانی مذهبی

مراسم سخنرانی مذهبی، قرائت قرآن و دعا ساعت 21 در هیئت دلدادگان حسین(ع) برگزار می‌شود. برای شرکت در این مراسم به یاخچی‌آباد، نبش کوچه الماسی بروید.


ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code