منطقه 17

عوارض نخوردن سحری

نویسنده:
کلاس آموزش آشنایی با عوارض نخوردن سحری در ماه رمضان در سرای محله ابوذرغربی ساعت 11 واقع در خیابان ابوذر، خیابان قفیلی برگزار می‌شود...
1396/03/23
سه‌شنبه
عوارض نخوردن سحری

کلاس آموزش آشنایی با عوارض نخوردن سحری در ماه رمضان در سرای محله ابوذرغربی ساعت 11 واقع در خیابان ابوذر، خیابان قفیلی برگزار می‌شود.

چهارشنبه
کارگاه سبک زندگی

کارگاه سبک زندگی اسلامی خانه و خانواده در سرای محله باغ‌خزانه ساعت 14 با حضور بانوان محله در خیابان عبیدزاکانی برپا می‌شود.

پنجشنبه
نقش آموزه‌های دینی در سلامت

کلاس آموزشی نقش آموزه‌های دینی در سلامت در مسجد صاحب‌الزمان(عج) در محله ابوذرشرقی ساعت 13 با حضور نمازگزاران برگزار می‌شود.

جمعه
مراسم دعای ندبه

این هفته دعای ندبه در مسجد امام رضا(ع) در محله وصفنارد ساعت 7:30 برگزار می‌شود. این مسجد در خیابان عسکری، خیابان شمشیری قرار دارد.

شنبه
 ایمنی در خانه

کلاس آموزش ایمنی در خانه برای بانوان نمازگزار مسجد صاحب‌الزمان(عج) در محله جلیلی با مربیگری خانم درویشی و رجحانی ساعت 14 برگزار می‌شود.

یکشنبه
پزشک رایگان
خدمات رایگان سلامت توسط پزشکان و مشاوران در مسجد قمر بنی‌هاشم(ع) واقع در خیابان متین، خیابان فرمانروا ساعت 11 به نمازگزاران ارائه می‌شود.

دوشنبه
مهارت‌های ارتباطی والدین با کودکان

کارگاه آموزش مهارت‌های ارتباطی والدین با کودکان در سرای محله مقدم ساعت 11 برگزار می‌شود. سرای محله مقدم در خیابان ابوذر، میدان مقدم واقع شده است.


ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code