منطقه 18

الو محله؟

نویسنده:
66304757
1395/10/19
وضعیت نامناسب ورزشگاه
مسئولان ورزشگاه شهید معروفوند در قبال هزینه‌ای که دریافت می‌کنند خدمات رضایت‌بخشی به مراجعان ارائه نمی‌دهند. نبود بهداشت و نظافت، سردی سالن، شکستگی شیشه‌ها، نبود وسیله‌های ورزشی مناسب و افزایش هزینه‌های ثبت‌نام رضایت مراجعان را به حداقل رسانده است. با توجه به اینکه در این محدوده ورزشگاه دیگری برای بانوان وجود ندارد از مسئولان می‌خواهیم تا هرچه سریع‌تر برای بهبود این شرایط چاره‌ای بیندیشند.
شیرین زندیه
محله یافت‌آباد شمالی

پاسخ مسئول
ساماندهی و نظارت تمامی مجموعه‌ها و ورزشگاه‌های منطقه به‌زودی به سازمان ورزش واگذار خواهد شد. با این حال رسیدگی و رفع مشکلات این ورزشگاه در دستور کار قرار خواهد گرفت تا هرچه سریع‌تر از معضلات آن کاسته شود.
مصطفی خلیل‌زاده
معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه

تعیین حریم ایستگاه تاکسی
ایستگاه تاکسی واقع در چهارراه دوم خیابان ۱۷ شهریور حریم مشخصی ندارد و استقرار خودروهای شخصی در این مکان باعث نزاع و درگیری‌های روزانه می‌شود. برخی از خودرو‌ها در آنجا توقف می‌کنند و یا با سوار کردن مسافر مقررات و ضوابط تاکسی‌داران را بر هم می‌زنند. از مسئولان می‌خواهیم تا با جدول‌کشی و نصب سایبان حریم مشخصی را برای تاکسی‌داران تعیین کنند تا دیگر شاهد نزاع و درگیری در این معبر نباشیم.
عزیزا... حسینی
محله شادآباد

پاسخ مسئول
با استفاده از خطوط زرد و علائم راهنمایی و رانندگی در این مکان، فضای کاملاً مجزا برای ایستگاه تاکسی مشخص شده است. با توجه به لزوم احترام و رعایت قوانین برای تمامی شهروندان از پلیس راهور می‌خواهیم تا برای برخورد قاطع با متخلفان نسبت به اعمال مقررات اقدام کنند و همکاری‌های لازم را با شهرداری داشته باشند.
سید جلال حسینی
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار منطقهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code