منطقه 18

الو محله؟

نویسنده:
66304757
1396/03/28
حضور پلیس راهور بیشتر شود
پارک غیرمجاز خودروها در خیابان‌ بهرامی به‌ویژه در روزهای تعطیل که اهالی برای خرید به بازارهای این خیابان مراجعه می‌کنند، روزبه‌روز بیشتر می‌شود. از مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی درخواست می‌کنیم در مدت زمان بیشتری با حضور در این محدوده‌ها با متخلفان برخورد کنند.
سعید امینی، از اهالی شهرک ولی‌عصر(عج)

یافت‌آباد جنوبی سرای محله می‌خواهد
من یکی از اهالی محله یافت‌آباد جنوبی هستم. اهالی محله ما خیلی وقت است که درخواست ساخت یک سرای محله در یافت‌آباد جنوبی را داده‌اند، اما متأسفانه تاکنون اقدامی صورت نگرفته است. اهالی محله ما به‌ویژه کودکان و نوجوانان در فصل تابستان برای پر کردن اوقات فراغت خود به ناچار باید به محله‌های مجاور مراجعه کنند.
مریم تیموری، از اهالی محله یافت‌آباد جنوبی

وانت‌بارها و مشکلات همیشگی
یکی از مشکلاتی که این روزها در خیابان‌های منطقه بیشتر از قبل دیده می‌شود، حضور میوه‌فروشان وانتی است. سرو صدا و ترافیکی که این خودرو‌ها در محله‌ها ایجاد می‌کنند، شهروندان را به شدت آزار می‌دهد. این مشکل در میدان الغدیر بیشتر از محله‌های دیگر مشاهده می‌شود.
امیرحسین رضا‌نژاد، از اهالی محله الغدیر

پل‌های عابر مکانیزه شود
مکانیزه نبودن پل‌های عابرپیاده در بزرگراه آیت‌الله ‌سعیدی یکی از مشکلاتی است که اهالی منطقه 18 و 17 سال‌هاست که با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. این بزرگراه پل ارتباطی این دو منطقه است، اما متأسفانه با وجود رفت‌وآمد بسیار اهالی از پل‌های عابرپیاده این محدوده، اما همچنان اقدامی در این باره صورت نگرفته است.
زهرا سیف‌الهی، از اهالی شهرک ولی‌عصر(عج)ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code