منطقه 18

الو محله؟

نویسنده:
66304757
1396/09/05
خیابان زندیه عقب‌نشینی می‌خواهد
یکی از مشکلاتی که اهالی محله یافت‌آباد شمالی با آن مواجه هستند، مجموعه ورزشی است که قبلاً مدیریت آن به دست مردم و شورایاری‌ها بود و اهالی با قیمت مناسب از خدماتش استفاده می‌کردند. اما در حال حاضر این مجموعه در دست پیمانکاران است. عقب‌نشینی خیابان مرتضی زندیه نیز از معضلات ترافیکی محله ما است. اهالی درخواست یک میدان میوه وتره‌بار را نیز دارند.
اصغر نورالهی
دبیر شورایاری محله یافت‌آباد شمالی


کارتن‌خواب‌ها ساماندهی شوند
از مسئولان منطقه درخواست داریم فکری اساسی برای کارتن‌خواب‌ها در منطقه داشته باشند. متأسفانه بسیاری از آنها با حضور در کوچه‌ها و خیابان‌ها و پل‌های عابرپیاده برای رفت‌وآمد دانش‌آموزان مشکل ایجاد کرده‌اند. بسیاری از بچه‌ها با ترس و دلهره این مسیرها را طی می‌کنند. بسیاری از این کارتن‌خواب‌ها اعتیاد داشته و برای‌‌‌ تردد دانش‌آموزان مشکل ایجاد می‌کنند. چندین بار هم کیف قابی در محدوده پاسگاه نعمت‌آباد انجام شده است.
محمد حیدری خانی
از اهالی شهرک صادقیه


مشکل نبود پارکینگ در بازار شهرک ولی‌عصر(عج)
بازار دستفروشان در خیابان یاران در محله شهرک ولی‌عصر(عج) مشکلات زیادی را برای اهالی منطقه ایجاد کرده است. همه روزه شهروندان زیادی برای خرید از نقاط مختلف شهر به اینجا می‌آیند. به همین خاطر همیشه به‌ویژه روزهای تعطیل شاهد ترافیک در این خیابان هستیم.
حسین تقوی
از اهالی محله بهداشت


لکه‌گیری چاله‌ها
در محله نوروز‌آباد چاله‌های سیمانی وجود دارد که‌‌‌ تردد خودرو‌ها را با مشکل مواجه کرده است. این چاله‌های سیمانی علاوه بر اینکه باعث استهلاک خودروها می‌شود، تایر خودروها را هم فرسوده می‌کند. از مسئولان شهرداری منطقه می‌خواهیم این چاله‌ها را لکه‌گیری کنند. وضعیت کوچه‌ها و خیابان‌ها در نوروزآباد بسیار وخیم است.
شاهین ترابی
از ساکنان محله نوروز‌آباد
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code