منطقه 18

خبر در هفته

نویسنده:
درایام ماه مبارک رمضان می‌توانید در کلاس‌های آشنایی با خواص خرما و عسل مرکز تحقیقات و آموزش فضای سبز قائم(عج) شرکت کنید...
1396/03/28
یكشنبه
آشنایی با خواص خرما و عسل

درایام ماه مبارک رمضان می‌توانید در کلاس‌های آشنایی با خواص خرما و عسل مرکز تحقیقات و آموزش فضای سبز قائم(عج) شرکت کنید. این مرکز در میدان معلم، بلوار معلم، بوستان قائم (عج) واقع است.

دوشنبه
آب‌تنی بعد افطار

اهالی محله بعد از افطار می‌توانند از سئانس‌های ویژه استخر مجموعه بدر استفاده کنند. این مجموعه آبی در بزرگراه آیت‌الله ‌سعیدی، خیابان پژاند واقع است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 66212237 تماس بگیرید.

سه‌شنبه
هنر سفالگری

اهالی علاقه‌مند به هنر سفالگری می‌توانند روزهای سه‌شنبه ساعت 11 به سرای محله ولی‌عصر(عج) شمالی مراجعه کنند. این سرای محله در خیابان شریعتی واقع است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 66135377 تماس بگیرید.

چهارشنبه
محفل انس با قرآن

محفل انس با قرآن کریم روز چهارشنبه بعد از نماز مغرب و عشا با حضور قاریان برجسته کشوری در مسجد الغدیر برگزار می‌شود. علاقه‌مندانی که تمایل دارند در این محفل انس با قرآن شرکت کنند به نشانی یافت‌آباد جنوبی، خیابان الغدیر مراجعه کنند.

پنجشنبه
جشن رمضان  در بوستان قائم(عج)

در این روز به همراه خانواده به جنگ شبانه جشن رمضان در بوستان قائم(عج) بروید. این جشن هرشب با برنامه‌های متنوع بعد از افطار در بوستان قائم(عج) واقع در بلوار معلم، تقاطع خیابان حیدری شمالی برگزار می‌شود.

جمعه
نهنگ عنبر 2به سینما تماشا آمد

اکران فیلم سینمایی نهنگ عنبر2 در سینما تماشا آغاز شد. اهالی برای تماشای این فیلم سینمایی در سئانس‌های نیم‌بها در ساعت 14 و 15:45 و در سئانس‌های عادی در ساعت‌های 17:30، 19:15، 21 و 22:45 به سینما تماشا مراجعه کنند.

شنبه
آموزش کاراته

کلاس آموزش کاراته روزهای شنبه از ساعت 10 تا 11:15 در خانه فرهنگ رشد برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای شرکت در این کلاس‌ها به نشانی بلوار معلم، یافت‌آباد، ابتدای شهرک امام خمینی(ره)، خانه فرهنگ رشد مراجعه کنند.

ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code