منطقه 18

ساخت مرکز انتقال خون در منطقه

نویسنده:
مجهز‌ترین مرکز انتقال خون با مشارکت همه جانبه خیّران و شهرداری در منطقه ساخته می‌شود...
1395/10/19
علی‌اکبر پورفتح‌الله
ساخت مرکز انتقال خون در منطقه

مجهز‌ترین مرکز انتقال خون با مشارکت همه جانبه خیّران و شهرداری در منطقه ساخته می‌شود. علی‌اکبر پورفتح الله، مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران از واگذاری ۵زمین از سوی شهرداری تهران برای ساخت مرکز انتقال خون خبر داد و گفت: «شهرداری تهران سال گذشته ۵زمین را در مناطق ۱، ۴، ۵، ۱۸ و ۲۰ به‌طور رایگان در اختیار سازمان انتقال خون قرار داد. با مشارکت همه جانبه خیّران و سرمایه‌گذاری میلیاردی یکی از بانک‌های کشور، پیش‌بینی می‌کنیم تا سال آینده این مراکز انتقال خون در اختیار شهروندان قرار بگیرد.»

مرتضی طلایی
رفع عقب ماندگی در مناطق جنوب شهر

ایجاد عدالت در مناطق جنوب شهر، نیازمند عزم همگانی دستگاه‌های دولتی است. مرتضی طلایی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به اینکه رفع عقب‌ماندگی و ایجاد عدالت در مناطق جنوب شهر تنها وظیفه شهرداری نیست، عنوان کرد: «عقب‌ماندگی جنوب تهران نسبت به شمال آن به تمام دستگا‌ه‌ها بستگی دارد و این عقب‌ماندگی را باید تمامی دستگاه‌ها جبران کنند و شهرداری به تنهایی نمی‌تواند برای رفع این عقب‌ماندگی اقدام کند. شورای‌شهر باید پیشگام شود تا نیازهای مناطق مشخص شود.»

علیرضا جاوید
اهمیت ارتقای سرانه‌های خدماتی و عمرانی

تلاش برای ارتقای سطح کیفی طرح‌ها و اقدامات عمرانی امری مستمر و توقف‌ناپذیر است. علیرضا جاوید، معاون فنی و عمران شهردار تهران در بازدید از طرح‌های عمرانی منطقه عنوان کرد: «تلاش برای ارتقای سطح کیفی طرح‌ها و اقدامات عمرانی امری مستمر و توقف‌ناپذیر است. زنان نسبت به مردان از امکانات ورزشی و فرهنگی کمتری برخوردارند، از این روساخت مجتمع‌های فرهنگی‌ـ ورزشی ویژه بانوان با عنوان «شهربانو» در مناطق مختلف شهر تهران از اقدامات تحسین برانگیز مدیریت شهری طی ۱۰ سال گذشته است.»ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code