منطقه 18

مسابقه رباتیک

نویسنده:
علاقه‌مندان به رشته رباتیک می‌توانند در مسابقات کشوری فجرکاپ شرکت کنند و میزان مهارت خود را محک بزنند. فرصت چندانی باقی نمانده است. برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۵۵۷۸۵۶۷۸ تماس بگیرید...
1395/10/19
یكشنبه
مسابقه رباتیک

علاقه‌مندان به رشته رباتیک می‌توانند در مسابقات کشوری فجرکاپ شرکت کنند و میزان مهارت خود را محک بزنند. فرصت چندانی باقی نمانده است. برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۵۵۷۸۵۶۷۸ تماس بگیرید.

دوشنبه
کلاس فلسفه

سرای محله بهداشت کلاس‌های ذهن پویا و فلسفه را برای کودکان و نوجوانان برگزار می‌کند. برای ثبت‌نام دلبندتان در این برنامه می‌توانید به تقاطع خیابان طالقانی و سپیده شمالی، سرای محله بهداشت مراجعه کنید.

سه‌شنبه
انجمن معتادان گمنام

جلسات انجمن معتادان گمنام ساعت 20 در ورزشگاه شهید قنبری برگزار می‌شود. برای حضور در این برنامه باید مسیر میدان الغدیر، خیابان زندیه، پشت آتش‌نشانی، ورزشگاه شهید قنبری را بپیمایید.

چهارشنبه
کارگاه آشنایی با دمنوش

درمان درد عنوان نشست کارگاهی دمنوش است که با حضور اعضای کانون آوای سلامتی و کار‌شناسان تغذیه در کتابخانه استاد حکیمی برگزار می‌شود. برای شرکت در این برنامه می‌توانید با شماره ۶۶۲۰۶۵۶۷ تماس بگیرید.

پنجشنبه
یک محفل ادبی

عصرانه‌های ادبی و هنری طمطراق عنوان برنامه‌ای است که با حضور شاعران و چهره‌های ادبی کشور پنجشنبه‌ها در سرای محله شادآباد برگزار می‌شود. اگر علاقه‌مند به حضور در این برنامه هستید رأس ساعت ۱۶ به بلوار الغدیر شمالی، میدان جانبازان، خیابان علی پوران، سرای محله شادآباد مراجعه کنید.

جمعه
دعوت به سینما

فیلم سینمایی «گیتا» در سینما پردیس تماشا در حال اکران است. برای تماشای این اثر می‌توانید ساعت از 13:45 تا 20:45به ابتدای بلوار مدائن، سینما پردیس تماشا مراجعه کنید. هزینه بلیت در این روز ۶ هزار تومان است.

شنبه
مسیر سلامتی

علاقه‌مندان به ورزش‌های گروهی و دسته‌جمعی می‌توانند در آغاز هفته به بوستان قائم(عج) مراجعه کنند و با همراهی گروه ورزشی در مسیر سلامتی قدم بردارند. آغاز برنامه از ساعت 7:30 صبح است.


ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code