منطقه 18

چهره خبر

نویسنده:
دریافت هرگونه وجه به استثنای مبالغ مربوط به سنجش سلامت، بیمه، استعلام از ثبت احوال و تهیه کتاب‌های درسی در تمام مدارس دولتی عادی ممنوع است...
1396/03/28
مدیر ارزیابی آموزش و پرورش
نظارت بر روند ثبت‌نام مدارس

دریافت هرگونه وجه به استثنای مبالغ مربوط به سنجش سلامت، بیمه، استعلام از ثبت احوال و تهیه کتاب‌های درسی در تمام مدارس دولتی عادی ممنوع است. «رحیم میرشاه‌ولد» مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: «چنانچه اولیای دانش‌آموزان با موردی از دریافت وجه غیرقانونی در مدارس عادی دولتی روبه‌رو شدند، می‌توانند از طریق سامانه پاسخگویی به شکایات به نشانی shekayat. medu.ir موارد را مطرح کنند تا نسبت به موضوع رسیدگی و برخورد قانونی با واحد آموزشی متخلف انجام شود.»

مدیرعامل میدان‌های تره‌بار
عرضه گوشت بهداشتی با تخفیف 10‌درصدی

عرضه گوشت و دام بهداشتی با نظارت دامپزشکان در میادین میوه و‌ تره‌بار تهران انجام می‌گیرد. عبدالحسین رحیمی، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و‌ تره‌بار با بیان این خبر افزود: «گوشت‌های بسته‌بندی کاملاً بهداشتی بوده و با 10‌درصد تخفیف در 60 غرفه عرضه می‌شود. گوشت بهداشتی با نظارت دقیق کارشناس بهداشت در غرفه‌های تعیین شده به انتخاب مشتریان قطعه‌بندی و به‌صورت رایگان بسته‌بندی می‌شود.» رحیمی خاطرنشان کرد: «پس از ذبح دام نیز دامپزشکان لاشه را مورد معاینه قرار داده و در صورتی که لاشه مشکوک به بیماری باشد ضبط و معدوم می‌شود.»

مدیر فرهنگسرای خاتم
رقابت 200 حافظ قرآن کریم در منطقه

نخستین دوره از مسابقات حفظ قرآن کریم با شرکت 200 نفر از حافظان قرآن در فرهنگسرای خاتم(ص) برگزار می‌شود. حامد طراحی، مدیر فرهنگسرای خاتم(ص) با بیان این خبر گفت: «بیش از ۲۰۰ نفر در این مسابقه ثبت‌نام کرده‌اند و شرکت‌کنندگان در دو رده سنی ۷ تا ۱۵ سال، و بالای ۱۵ سال به رقابت خواهند پرداخت و در هر گروه به ۳ نفر از برگزیدگان هدایایی نفیس اهدا خواهد شد.» وی در ادامه افزود: «اختتامیه مسابقه حفظ سوره واقعه سه‌شنبه ۳۰ خرداد ماه مصادف با ۲۵ ماه مبارک رمضان از ساعت 20:30 در یکی از مساجد منطقه برگزار خواهد شد.»
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code