منطقه 19

الو محله؟

نویسنده:
55020602
1396/09/08
جولان سگ‌های ولگرد با شروع فصل سرما
جمعیت سگ‌های ولگرد همزمان با سرد شدن هوا در کوچه‌پسکوچه‌های محله‌های شهید کاظمی، احمد خمینی(ره)، نعمت‌آباد و دیگر محله‌ها روز به روز در حال افزایش است. این در حالی است که بارها برای رفع این معضل با سامانه 137 تماس گرفته‌ایم، اما با توجه به قرارگیری کوره‌های آجرپزی در این محدوده، وجود این حیوانات غیرقابل اجتناب است.
عباس هراتی، از اهالی محله شهیدکاظمی

 پاسخ مسئول
زنده‌گیری سگ‌ها زمانبر، اما در حال اجراست
اقدامات لازم برای زنده‌گیری سگ‌های ولگرد درحال انجام است. ناگفته نماند که زنده‌گیری سگ‌های ولگرد فعالیت‌ سخت و زمانبری است که به مرور زمان نتیجه دلخواه را خواهد داد.
حسن عصمتی، رئیس اداره ساماندهی شهرداری منطقه

سدمعبر در خیابان لطیفی
خیابان شهیدلطیفی یکی از خیابان‌های پر‌‌‌تردد منطقه است. تعداد زیادی از خودرو‌ها بدون توجه به حقوق شهروندان مقابل پل یا خط‌کشی عابرپیاده پارک می‌کنند و معضلی مثل سدمعبر در این محدوده ایجاد کرده‌اند. در زمان تعطیلی مدارس، در این محور شاهد ترافیک سنگین هستیم. این ترافیک تا خیابان ابوریحان هم کشیده می‌شود.
محمدرضا فرهادی، از اهالی محله خیابان شهید لطیفی

پاسخ مسئول
برخورد با متخلفان

 با توجه به اینکه خیایان شهیدلطیفی از معابر پر‌‌‌تردد منطقه است، نظارت‌ها همچنان انجام خواهد شد و با متخلفان برخورد می‌شود. مأموران راهنمایی و رانندگی منطقه هم با برخورد با این متخلفان و جریمه آنها سعی در کمرنگ شدن این معضل خواهند داشت.
عباس گودرزی رئیس راهور منطقهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code