منطقه 19

الو محله؟

نویسنده:
55020602
1394/04/31
نصب آبخوری در خیابان‌های اصلی
چرا مسئولان برای رفاه حال شهروندان در گوشه و كنار خیابان‌های اصلی منطقه اقدام به نصب آبخوری نمی‌كنند؟ نصب آبخوری در برخی از تقاطع‌ها و خیابان‌ها باعث می‌شود عابران بدون ایجاد مزاحمت برای كاسبان و خانواده‌ها، از آب آشامیدنی خنك و گوارا استفاده كنند. درضمن بیشتر آبخوری‌های موجود در بوستان‌ها هم خراب است و قابل استفاده نیست.
مهرانه سیدپور

پارك دوبله خودروها در خیابان بدر
 یكی از معضلاتی كه در خیابان بدر محله شكوفه شمالی دیده می‌شود، پارك دوبله خودروهاست. این موضوع باعث شده همیشه شاهد ایجاد ترافیك در این معبر مهم و اصلی محله باشیم.  
حسین عزتی

ارتقای فرهنگ آپارتمان‌نشینی در محله‌ها
متأسفانه برخی از شهروندانی كه در آپارتمان‌ها زندگی می‌كنند، با فرهنگ آپارتمان‌نشینی آشنا نیستند. این افراد بدون در نظر گرفتن حق همسایگی، كارهایی انجام می‌دهند كه باعث آزار و ناراحتی دیگران می‌شود. در چنین شرایطی وظیفه مسئولان فرهنگی منطقه سنگین‌تر می‌شود و لازم است در مجتمع‌های مسكونی و آپارتمانی اقدام به اجرای برنامه‌های فرهنگی برای آشنایی ساكنان با فرهنگ آپارتمان‌نشینی و رعایت حقوق دیگران كنند.
نسرین آقاجانلو سرابی

فعالیت محدود كانكس‌های بازیافت
چرا مسئولان درباره ساعت فعالیت كانكس‌های تفكیك زباله اطلاع‌رسانی نمی‌كنند؟ بارها برای تحویل زباله خشك به این كانكس‌ها رفته‌ام اما چون تعطیل بودند، مجبور شده‌ام زباله‌ها را در معابر یا سطل‌های زباله تخلیه كنم.
عباس ضرابی

كاهش عملیات نهرسازی
عملیات نهرسازی در كوچه و خیابان‌ها به یكی از فعالیت‌های مهم مسئولان شهرداری تبدیل شده بود اما چندماهی است این كار انجام نمی‌شود. نهرسازی در محله‌ها باعث تسهیل در رفت و آمد شهروندان و هدایت آب‌های سطحی می‌شود اما چنین‌كاری هنوز در برخی از كوچه‌ها و خیابان‌های شهرك شهید كاظمی انجام نشده است.
ستار حبیبیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code