منطقه 19

الو محله؟

نویسنده:
55020602
1396/03/24
مسافر دربستی برای برخی تاکسی‌ها!  
در جاهای شلوغ برخی از رانندگان تاکسی‌ در ساعت‌های پر‌‌‌‌‌‌‌تردد فقط مسافران دربستی را سوار می‌کنند. ظاهراً نظارتی هم بر این مسئله صورت نمی‌گیرد تا تاکسی‌ها در ایستگاه‌ها مسافر را سوار کنند و به فکر مسافران کنار خیابان و دربستی نباشند.
محمدعلی عیوضی، از اهالی محله شکوفه جنوبی

پاسخ مسئول
متخلفان را معرفی کنید
تاکسی‌هایی که فقط بخواهند مسافر دربستی جابه‌جا کنند، جریمه می‌شوند. علاوه بر اینکه کارشناسان اداره تاکسیرانی تلاش می‌کنند نظارت به موقع و بجا در نحوه فعالیت تاکسی‌ها در ایستگاه‌ها و خط‌ها داشته باشند. چنانچه اهالی موردخلاف مشاهده کردند، می‌توانند موضوع را با سامانه 1888 در میان گذاشته و شماره تاکسی را اعلام کنند. پس از ثبت تماس در سامانه، این تخلف پیگیری خواهد شد.
حمید اسدی، مدیر اداره تاکسیرانی منطقه

درختان سمپاشی شوند
باتوجه به گرم شدن هوا و استفاده اهالی از بوستان‌ها، لازم است تا درختان و فضاهای سبز سمپاشی و آفات آنها رفع شود. در این صورت در اوقاتی که اهالی برای استراحت به بوستان‌ها می‌روند، مورد اذیت و آزار قرار نمی‌گیرند.
محمدرضا شیخی، از اهالی خیابان برادران شهید شکری

پاسخ مسئول
طبق زمانبندی انجام می‌شود
سمپاشی درختان طبق برنامه زمانبندی هر شب در یک نقطه از منطقه در حال اجراست. البته اهالی می‌توانند پیشنهاد خود برای انجام سمپاشی درختان در کوچه‌ها و خیابان‌های محله را با سامانه137 در میان بگذارند.
حمید عباسی، مسئول مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز شهرداری منطقهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code