منطقه 19

آموزش اطفای حریق

نویسنده:
خانه دوام وایمنی سرای محله اسفندیاری و بستان ازبرگزاری کلاس‌های آموزشی «اطفای حریق» خبر داد. اهالی می‌توانند برای شرکت در این کلاس‌های آموزشی هر روز از ساعت 10 به خیابان شقایق، جنب بوستان 22بهمن مراجعه کنند...
1395/10/22
چهارشنبه
آموزش اطفای حریق

خانه دوام وایمنی سرای محله اسفندیاری و بستان ازبرگزاری کلاس‌های آموزشی «اطفای حریق» خبر داد. اهالی می‌توانند برای شرکت در این کلاس‌های آموزشی هر روز از ساعت 10 به خیابان شقایق، جنب بوستان 22بهمن مراجعه کنند.

پنجشنبه
رایگان قرآن بیاموزید

سرای محله شکوفه جنوبی هر هفته، روزهای پنجشنبه، اقدام به برگزاری کلاس‌های قرآن برای بزرگسالان و کودکان می‌کند. کلاس آموزشی بزرگسالان از ساعت٩:٣۰ تا 10:30 و کلاس کودکان از ساعت 10:30 تا۱۱:۳۰ برگزار می‌شود. سرای محله شکوفه جنوبی در شهرک شکوفه، خیابان شکوفه، انتهای خیابان بخشایش، جنب مدرسه شهید رجبی قرار دارد.

جمعه
قرائت دعای ندبه
مراسم پر فیض دعای ندبه در مسجد فاطمی برگزار می‌شود. شهروندان می‌توانند برای شرکت در این مراسم همزمان با برگزاری نماز صبح در این مسجد واقع در خیابان شهید لطیفی، خیابان محرمی حضور یابند.

شنبه
برپایی کلاس تقویتی

سرای محله رسالت برای تقویت پایه تحصیلی دانش‌آموزان در درس ریاضی پایه هفتم اقدام به برگزاری کلاس آموزشی می‌کند. این کلاس آموزشی روزهای شنبه و دوشنبه ساعت 16تا17:30 در خیابان شهید داود عزتی شهرک رسالت برگزار می‌شود.

یکشنبه
ثبت‌نام زبان انگلیسی

کلاس آموزشی زبان انگلیسی در سرای محله شریعتی جنوبی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای شرکت در این کلاس آموزشی و ثبت‌نام می‌توانند به شهرک شریعتی، خیابان شهید زلفی، انتهای کوچه 39 مراجعه کنند.

دو‌شنبه
کار با کامپیوتر

علاقه‌مندان به رشته کامپیوتر می‌توانند برای فراگیری این رشته به سرای محله بهمنیار مراجعه کنند. شهریه این کلاس آموزشی به‌صورت اقساط دریافت می‌شود. برای ثبت‌نام می‌توانید به خیابان بهمنیار، کوچه دانش 19 مراجعه کنند.

سه‌شنبه
سوادآموزی بانوان

سرای محله نعمت‌آباد هر روز از ساعت 8 تا9:30 و بعدازظهرها از ساعت 14تا15:30 کلاس نهضت سواد‌آموزی برای بانوان برگزار می‌کند. علاقه‌مندان برای شرکت در این کلاس می‌توانند به نعمت‌آباد، خیابان طالقانی، خیابان شهید کوه‌بریان مراجعه کنند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code