منطقه 19

بهداشت موی دانش‌آموزان را جدی بگیرید

نویسنده:
خانواده‌های منطقه دقت بیشتری به بهداشت مو و پوست دانش‌آموزان خود کنند...
1395/10/22
رئیس اداره سلامت آموزش و پرورش:
بهداشت موی دانش‌آموزان را جدی بگیرید

خانواده‌های منطقه دقت بیشتری به بهداشت مو و پوست دانش‌آموزان خود کنند. «مریم کثیری‌» رئیس واحد سلامت اداره آموزش و پرورش منطقه با اشاره به معاینه هفتگی دانش‌آموزان توسط مربیان بهداشت در مدارس گفت: «2بار استحمام در هفته، کوتاه نگهداشتن موهای سر، جمع کردن مو زیرمقنعه و بافتن مو، رعایت بهداشت لباس‌ها و شست وشوی مرتب لباس‌ها، از نکاتی است که خانواده‌ها باید دانش‌آموزان را ملزم به رعایت آنها کنند.»

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران:
 اتوبوس‌ها هر شب شست‌و‌شو می‌شود

طرح شست‌و‌شوی هر شب اتوبوس‌ها طی یک سال گذشته اجرایی شده و این در حالی است که در فصول سرد سال نیاز به رعایت بهداشت اتوبوس‌ها بیشتر است. «پیمان سنندجی» مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی شهر تهران افزود: «شست‌و‌شوی اتوبوس‌ها به این صورت است که هر شب اتوبوس‌ها به محض ورود به پایانه، شست‌و‌شوی داخلی و ضدعفونی می‌شوند و در طول روز نیز به محض پیاده شدن مسافران، گروهی وظیفه تمیز کردن داخل اتوبوس‌ها را با استفاده از موادشوینده برعهده دارند.»

شهردار ناحیه 3
پیگیری برای تعریض خیابان طالقانی

برای کاهش بار ترافیک در محله نعمت‌آباد؛ به‌ویژه خیابان طالقانی، پیگیر تملک املاک معارض در کوچه شهید نظری هستیم. «میثم نوشادی» شهردار ناحیه 3 با بیان این مطلب گفت: «خیابان طالقانی عملاً با نوسازی املاک و عقب‌نشینی آنها تعریض خواهد شد، اما در حال حاضر برای کاهش بار ترافیک در این خیابان، به دنبال تملک املاک معارض کوچه نظری هستیم تا به این‌ترتیب شهروندان بتوانند از این خیابان مستقیم به خیابان سهیل رفت‌وآمد کنند. همچنین تملک املاک واقع در دوراهی کوچه و خیابان کوه‌بریان در دستور کار قرار دارد.»ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code