منطقه 19

خبر در هفته

نویسنده:
کارگاه 2 ساعته «سلامتی کودک و تغذیه مادر» ساعت 8 در مرکز فرآموز برگزار می‌شود. این مرکز در بوستان 22 بهمن قرار دارد....
1396/03/24
4شنبه
سلامت مادر و کودک

 کارگاه 2 ساعته «سلامتی کودک و تغذیه مادر» ساعت 8 در مرکز فرآموز برگزار می‌شود. این مرکز در بوستان 22 بهمن قرار دارد.

5شنبه
مشاوره‌ تغذیه
کلاس‌های مشاوره‌ تغذیه روزهای فرد از ساعت12 تا 13 در خانه سلامت سرای محله نعمت‌آباد برپا می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این کلاس‌ها به سرای محله نعمت‌آباد در خیابان طالقانی، کوچه شباهنگ مراجعه کنند.

جمعه
مسابقات فوتبال در بوستان افرا
در شب‌های ماه مبارک رمضان، بوستان افرا هرشب بعداز نماز مغرب و عشا میزبان نوجوانان و جوانانی است که برای برگزاری مسابقات محلی به این بوستان می‌آیند. علاقه‌مندان می‌توانند به این بوستان در صالح‌آباد، خیابان صاحب‌الزمان(عج)، بوستان افرا مراجعه کنند.

شنبه
آموزش قالیبافی
خانه فرهنگ بهمنیار برای بانوان علاقه‌مند به هنر قالیبافی کلاس آموزشی دایر کرده است. این کلاس آموزشی روزهای شنبه از ساعت 10تا12 در این خانه فرهنگ برگزار می‌شود. بانوان برای ثبت‌نام در این کلاس می‌توانند به خیابان بهمنیار، خیابان آموزگار، پلاک172 مراجعه کنند.

1شنبه
کاشت صیفی‌جات
 مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز شهرداری منطقه برای اهالی محله شریعتی شمالی ساعت10 کلاس آشنایی با صیفی‌‌جات برگزار می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از این کلاس‌ها به بوستان شریعتی در خیابان شهید زلفی مراجعه کنند.

2شنبه
آموزش مهارت‌های شهروندی
 خانه اخلاق و مهارت‌های شهروندی محله اسفندیاری و بستان، کارگاه آموزشی خودشناسی را ساعت 9 تا 11 برگزارمی کند. اهالی می‌توانند به این سرای محله درخیابان شقایق، داخل بوستان 22بهمن مراجعه کنند.

3شنبه
 تحکیم بنیان خانواده
 کارگاه تحکیم بنیان خانواده به‌صورت رایگان در خانه تسنیم سرای محله رسالت برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 9 تا 11 به سرای محله رسالت در شهرک رسالت مراجعه کنند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code