منطقه 19

چهره خبر

نویسنده:
1396/03/24
مدیرکل ارزیابی آموزش و پرورش
نظارت بر روند ثبت‌نام مدارس
دریافت هرگونه وجه به استثنای مبالغ مربوط به سنجش سلامت، بیمه، استعلام از ثبت احوال و تهیه کتاب‌های درسی در تمام مدارس دولتی عادی ممنوع است. «رحیم میرشاه‌ولد» مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: «چنانچه اولیای دانش‌آموزان با موردی از دریافت وجه غیرقانونی در مدارس عادی دولتی روبه‌رو شدند، می‌توانند از طریق سامانه پاسخگویی به شکایات به نشانی shekayat.medu.ir موضوع را مطرح کنند تا نسبت به رسیدگی به موضوع و برخورد قانونی با واحد آموزشی متخلف اقدام شود.»

رئیس آموزش  راهنمایی و رانندگی منطقه:
زباله بریزید جریمه می‌شوید!
پرتاب زباله از خودرو به بیرون ممنوع وجریمه دارد. «علی اکبردهقان» رئیس آموزش واحد راهنمایی و رانندگی منطقه با اعلام مطلب گفت: «طبق قانون، پرتاب انواع زباله، ریختن ضایعات، اشیا و انداختن آب دهان از داخل خودرو به بیرون و سطح معابر ممنوع است و پلیس برابر با قانون با متخلفان برخورد خواهد کرد. این تخلف طبق قانون جریمه 30هزارتومانی دارد.» وی ادامه داد: «ماموران راهور به‌صورت محسوس و نامحسوس در تمامی نقاط منطقه اعمال راننده‌ها را رصد و طبق قانون با متخلفان برخورد می‌کنند.»

بازیگر سینما و تلویزیون:
 استعداد‌های کودکان‌کار را دریابیم
اسـتـعــداد‌هــای کودکان‌کار باید شناسایی و در راه درست پرورش داده شود. «لیلا بلوکات» بازیگر سینما و تلویزیون با بیان این مطلب گفت: «در میان کودکان‌کار کسانی هستند که استعدادهای خاصی در زمینه‌های مختلف هنری دارند. کانون‌های استعداد‌یابی می‌توانند با شناسایی این کودکان در محله‌های کم برخورداراستعداد‌های هنری، علمی و ورزشی آنها را شکوفا کنند تا به رشد و پیشرفت در زمینه‌های مختلف زندگی دست یابند.»ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code