منطقه 2

برترین جــوان محله کیست؟

نویسنده:
جوانان زیادی در بخش‌های مختلف منطقه هستند که هرکدام به سهم خود در زمینه‌های فرهنگی، ورزشی، علمی و... تلاش می‌کنند و برخی از آنها شناخته شده نیستند...
1396/03/24
 جوانان زیادی در بخش‌های مختلف منطقه هستند که هرکدام به سهم خود در زمینه‌های فرهنگی، ورزشی، علمی و... تلاش می‌کنند و برخی از آنها شناخته شده نیستند. به همین دلیل کانون جوانان برنا با همکاری همشهری محله و مسجد پیامبر اعظم(ص) در نظر دارد از جوانان نمونه و فعال منطقه قدردانی و این جوانان را به هم‌محله‌ای‌ها معرفی کند. به همین دلیل جشنواره‌ای با عنوان جوان، خانواده و مهروزی تدارک دیده است. اما این جشنواره چطور خواهد بود و چه کسانی انتخاب می‌شوند؟

هدف جشنواره
جشنواره جوان منطقه، با هدف معرفی شاخصه‌های جوان مسلمان،‌ ترویج الگوها و اسوه‌های دینی به جوانان در راستای تبیین سبک زندگی ایرانی اسلامی، شناسایی و تشویق جوانان به کار و تلاش مبتنی بر آموزه‌های دینی و اخلاقی برگزار می‌شود.

ملاک‌های انتخاب
ملاک‌های انتخاب جوانان نمونه و فعال بر اساس آیین‌نامه شامل محورهای کلی و موضوعی می‌شود. در محور کلی، وضعیت تأهل، جنسیت، تحصیلات، محل سکونت و... مد نظر است. اما در محور موضوعی قابلیت‌ها و توانایی‌های افراد داوطلب بررسی و ارزیابی خواهد شد.

رشته‌های انتخاب جوانان برتر  
جوان‌های برتر در عرصه‌های ورزش، فعالیت‌های اجتماعی، مددجو و توان‌یاب، کارآفرین، قرآن، مسائل و مدیریت شهری، بسیجی، ایثار و شجاعت و کسب و کار انتخاب خواهند شد. البته برای تمامی عرصه‌ها باید جوانان مدارک خود را در زمینه مدال، لوح تقدیر و... ارائه کنند.

شرایط اولیه شرکت
شرکت‌کنندگان باید در گروه سنی 14 تا 29سال باشند. کسب مقام‌ها، امتیازات و موفقیت‌ها در 2 سال اخیر مبنای بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد.

آخرین مهلت ثبت‌نام
 آخرین فرصت ثبت‌نام در جشنواره 31 خرداد خواهد بود و شرکت‌کنندگان در صورت داشتن هر سؤالی در فرایند ثبت‌نام، می‌توانند با دبیرخانه جشنواره به شماره 88366366 تماس بگیرند. دبیرخانه هم در شهرک غرب، خیابان ایران‌زمین شمالی، فرهنگسرای ابن‌سیناست.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code