منطقه 2

سراهای محله سالن‌های موسیقی راه‌اندازی کند

نویسنده:
سراهای محله امکانات خوبی برای راه‌اندازی سالن‌هـای موسـیقی حرفه‌ای دارند...
1396/03/24
امین‌الله ‌رشیدی، خواننده و آهنگساز:
سراهای محله سالن‌های موسیقی راه‌اندازی کند

سراهای محله امکانات خوبی برای راه‌اندازی سالن‌هـای موسـیقی حرفه‌ای دارند.
«امین‌الله رشیدی» خواننده و آهنگساز در این‌باره گفت: «شهرداری تاکنون اقدامات فرهنگی مناسبی برای ساکنان منطقه انجام داده است. با توجه به اینکه‌ سراهای محله ظرفیت خوبی برای راه‌اندازی سالن‌های موسیقی حرفه‌ای دارد بهتر است از این امکانات بهره‌ببرد و در هر محله‌ای شاهد اجرای حرفه‌ای کنسرت‌های موسیقی باشیم.»

محسن قاضی مرادی، بازیگر:
بافت فرهنگی منطقه از بین رفته است
بافت فرهنگی منطقه با توجه به ساخت‌وسازهای زیادی که در آن انجام می‌شود، از بین رفته است.  «محسن قاضی مرادی» بازیگر سینما و تلویزیون در این‌باره گفت: «در گذشته هر محله منطقه 2، دارای بافت فرهنگی یکسانی بود و هر محله‌ای معماری ویژه خودش را داشت اما متأسفانه با ساخت‌وسازهای زیادی که در 10 سال اخیر انجام شده است دیگر از آن بافت یکپارچه خبری نیست و هویت محله‌ها از بین رفته است. همین مسئله هم باعث شلوغی محله‌ها شده و دردسرهایی برای اهالی به وجود آورده است.»

فرزانه نشاط‌خواه، بازیگر
نبود سالن نمایش برای کودکان

سالن نمایش حرفه‌ای برای کودکان و نوجوانان در منطقه وجود ندارد.
«فرزانه نشاط‌خواه» بازیگر سینما و تلویزیون در این‌باره گفت: «با توجه به اینکه دانش‌آموزان زیادی در این منطقه ساکن هستند، متأسفانه یک سالن تئاتر حرفه‌ای برای آنها وجود ندارد. بسیاری از مفاهیم تربیتی و شهری را می‌توان از طریق نمایش به کودکان و نوجوانان انتقال داد، شهرداری بهتر است یک سالن نمایش حرفه‌ای ویژه این گروه سنی با توجه به ظرفیت و امکاناتی که دارد راه‌اندازی کند.
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code