منطقه 20

الو محله؟

نویسنده:
55907777
1395/10/20
پایین بودن فشارآب
فشار آب در باقرشهر پایین است که سبب به وجود آمدن مشکل برای خانواده‌های این شهرشده است. تا مدتی پیش کیفیت آب باقرشهر یکی از دغدغه‌های اصلی ما محسوب می‌شد که خوشبختانه با پیگیری مسئولان و مردم برطرف شد اما حالا پایین بودن فشارآب سبب مشکلاتی برای خانوارها شده است. فشار آب به قدری پایین است که خانواده‌هایی که در طبقات بالاتر هستند نمی‌توانند از آب استفاده کنند.
قاسم مولایی

پاسخ مسئول:
فشار آب را در باقرشهر نمی‌توان زیاد افزایش داد. زیرا لوله‌های باقرشهر بسیار قدیمی و فرسوده شده است. در دوره بعدی شورای اسلامی باقرشهر باید ترمیم رینگ آب و لوله‌های اصلی به‌عنوان نخستین اولویت دردستور کار قرار گیرد. اگر لوله‌های اصلی محدوده باقرشهر تعویض شود مشکل فشارآب تاحدود زیادی برطرف خواهد شد.
حسین حبیب‌زاده‌ـ نایب رئیس شورای اسلامی باقرشهر

توجه به آسفالت بزرگراه‌ها
آسفالت در بزرگراه‌ها وضع نامطلوبی دارد. آسفالت بزرگراه‌ها از بین رفته و نیاز به روکش دوباره دارد. در بیشتر بزرگراه‌های منطقه به دلیل ازبین رفتن آسفالت، چاله‌های بزرگی ایجاد شده که این موضوع سبب به وجود آمدن خطرات جانی و مالی برای شهروندان می‌شود. از آنجا که چیز زیادی به آخر سال نمانده شهرداری باید آسفالت بزرگراه‌ها وجاده‌های اصلی منطقه را بهسازی کند.
مریم منتظری از محله ابن‌بابویه

پاسخ مسئول:
برای بهبود کیفیت آسفالت بزرگراه‌ها و معابر پر تردد، ترمیم و بهسازی روکش آسفالت خیابان‌های شهید کریمی، شهید رستگار، امین‌آباد، شهید رجایی و فدائیان اسلام در دستور کار قرار گرفته است. یک ماه گذشته، ۶۰ هزار و ۹۸۰‌مترمربع از خیابان‌های شهید کریمی و فدائیان اسلام با توزیع بیش از ۸ هزار تن آسفالت شده است و عملیات اجرایی مابقی محورها از نظر شرایط مناسب جوی تا پایان سال انجام می‌شود. لکه‌گیری، ترمیم و زیرسازی و روکش آسفالت از جمله مهم‌ترین کارهایی است که در طرح بهسازی بزرگراه‌ها انجام می‌شود.
ابراهیم بابازاده ‌ـ معاون فنی و عمران شهردار منطقهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code