منطقه 20

الو محله؟

نویسنده:
55907777
1396/03/29
جای پارک نیست
فرهنگسرای ولا به دلیل داشتن فضای سبز و دریاچه یکی از مراکزی است که شهروندان در اوقات فراغت از آن استقبال می‌کنند اما متأسفانه نبود جای پارک مناسب باعث شده خانواده‌ها نتوانند در همه زمان‌ها از این تفرجگاه بهره‌مند شوند. در 2 روزآخرهفته به قدری اطراف فرهنگسرای ولا شلوغ می‌شود که حتی درکوچه‌های مجاور این مرکز هم جای پارک خودرو نیست چه برسد به خیابان اصلی. همین موضوع باعث شده خیلی از خانواده‌ها به دلیل نبود جای پارک خودرو منصرف شوند و وارد این مرکز نشوند. پارک خودروها درمقابل منازل مسکونی هم باعث مزاحمت برای ساکنان اطراف این مرکز شده است. مسئولان باید برای چنین فضاهایی پارکینگ هم در نظر بگیرند که مردم بتوانند با آسودگی خودرو خود را پارک کنند و مزاحمتی برای ساکنان اطراف این مرکز به وجود نیاید.
مصطفی شاکردوست

جمع‌آوری انبارهای ضایعاتی
دغدغه اصلی اهالی روستای زمان‌آباد وجود چند انبار ضایعاتی در اطراف روستاست. وجود این انبارها مشکلات بهداشتی و زیست‌محیطی بسیار زیادی را برای اهالی روستا به دنبال داشته که موجب نارضایتی و اعتراضات گسترده اهالی روستا شده است. انبارهای ضایعات زمینه‌ساز بروز مشکلات بهداشتی برای اهالی روستاست و با توجه به اینکه املاک موجود با تغییر کاربری غیرقانونی ایجاد شده است ازمسئولان درخواست می‌کنیم زودتر این انبارها را از روستا جمع‌آوری کنند.
قاسم محبی

ساماندهی متکدیان
متکدیان و کارتن‌خواب‌های زیادی درشهرکهریزک وجود دارند که به غیر ازخدشه دارکردن چهره شهر باعث ناراحتی مردم شده‌اند. با توجه به خطرات و مشکلاتی که برای بانوان در جامعه وجود دارد ساخت گرمخانه ویژه بانوان ضرورت دارد. به همین دلیل مدیریت شهری باید برای ساماندهی کارتن‌خواب‌ها به‌خصوص بانوان تصمیم جدی بگیرد.
الهام غفوریارسال پیام اشتراک 
 
 Security code